High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Xperia Z3 Compact - wyciekła specyfikacja smartfona

Telefony

rss

Sony Xperia Z3 Compact - wyciekła specyfikacja smartfona

2014.07.06//  J. Kruczek
Sony prężnie rozwija swoje smartfony i jednym z nowych modeli może być Xperia Z3 Compact. Smartfona jeszcze oficjalnie nie zapowiedziano, ale w sieci pojawiła się nieoficjalna specyfikacja. Jeżeli się potwierdzi to będziemy mieli do czynienia z bardzo ciekawym modelem.
Zobacz także: HTC Desire 516 debiutuje w Europie »Sony Xperia Z3 Compact według przecieku miałaby posiadać 4,5-calowy ekran o rozdzielczości 720x1280 pikseli. Smartfon będzie więc kolejnym urządzeniem markowanym jako mały smartfon z dość dużym ekranem. Pozostałe ujawnione elementy robią niezłe wrażenie.
Sony Xperia Z1 Compact
Sony Xperia Z1 Compact Sony Xperia Z1 Compact
Sony Xperia Z1 Compact


Zobacz także: Lenovo Golden Warrior A8 oficjalnie debiutuje. Ciekawa specyfikacja i niska cena »Sercem smartfona miałby być czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801 o taktowaniu 2,5 GHz. Z pomocą procesorowi przychodzi 2 GB pamięci RAM. Szczególnie dobre wrażenie robi aparat z matrycą o rozdzielczości 20,7 Mpix. Szczegółowa specyfikacja nie jest znana, ale możemy się spodziewać wszystkich modułów łączności wymaganych w topowych smartfonach. Jeżeli specyfikacja Sony Xperia Z3 Compact się potwierdzi to jest na co czekać. Nie wiemy niestety kiedy smartfon miałby się pojawić na rynku.
Sony Xperia Z1 Compact
Sony Xperia Z1 Compact Sony Xperia Z1 Compact
Sony Xperia Z1 Compact

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Xperia Z3 Compact - wyciekła specyfikacja smartfona

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Sony Xperia Z3 Compact - wyciekła specyfikacja smartfona