High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony i Tom Tom zaprezentowały nowe odtwarzacze samochodowe AV Xpload

Audio-Video

rss

Sony i Tom Tom zaprezentowały nowe odtwarzacze samochodowe AV Xpload

2010.09.03//  J. Kruczek
Podczas targów IFA 2010 w Berlinie Sony zaprezentowało nową linię urządzeń multimedialnych tworzonych przy współpracy z firmą Tom Tom. Jak się można domyślić nowe urządzenia to połączenie odtwarzaczy multimedialnych z nawigacjami satelitarnymi.
Zobacz także: AIDA - Asystent podróży - nowy gadżet dla automaniaków »Obie firmy mają spore doświadczenie w produkcji urządzeń mobilnych, a z połączenia ich sił mają powstać idealne urządzenia inforozrywkowe. Odtwarzacze Sony AV Xpload będą oferowały ekrany o przekątnej 7 bądź 6,1 cala. Połączą one w sobie funkcje tradycyjnej nawigacji z systemami odtwarzaczy multimedialnych.
Sony Tom Tom AV Xpload Sony Tom Tom AV Xpload
Sony Tom Tom AV Xpload Sony Xplod
Sony Tom Tom AV Xpload Sony Xplod

Sony AV Xpload będą korzystały z map 45 państw europejskich, a nawigacja będzie wspierana systemem TomTom Live: HD Traffic, który na bieżąco będzie informował użytkownika o stanie dróg. Integracja z Google pozwoli na szybkie wyszukiwanie interesujących kierowcę lokalizacji oraz informacji na temat miejsc, w których się znajduje.
Zobacz także: Samochodowa czarna skrzynka - Car Cam Dually »Ekrany WVGA o rozdzielczości 800x480 pikseli zapewniają swobodną obsługę wszystkich aplikacji multimedialnych, od muzyki po filmy. Odtwarzacze są przeznaczone do montażu w podwójnym otworze DIN i z pewnością dodadzą nowoczesnego wyglądu we wnętrzu każdego samochodu. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery ani ceny odtwarzaczy, ale zapewne pojawią się na rynku w niedalekim czasie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony i Tom Tom zaprezentowały nowe odtwarzacze samochodowe AV Xpload

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony i Tom Tom zaprezentowały nowe odtwarzacze samochodowe AV Xpload