High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony planuje mniejszą i tańszą wersję Playstation 3?

Komputery i konsole

rss

Sony planuje mniejszą i tańszą wersję Playstation 3?

2012.07.07//  J. Kruczek
Playstation 3 jest już na rynku sporo lat i wszyscy czekają z niecierpliwością na premierę czwartej odsłony konsoli. Wiele wskazuje na to, że japoński koncern zaprezentuje na targach GamesCom nową konsolę, choć nie będzie to nowa generacja sprzętu.
Zobacz także: Xbox 8: Microsoft rejestruje domeny wskazujące na nazwę nowej konsoli »Sony prawdopodobnie zaprezentuje na targach GamesCom urządzenie oznaczone symbolem CECH-4001x. Ma to być prawdopodobnie mniejsza i lżejsza wersja PS3. Przemawia za tym kilka faktów. Po pierwsze Sony złożyło wniosek certyfikacyjny dla urządzenia CECH-4001x w amerykańskiej Federalnej Komisji Telekomunikacyjnej. Obecna wersja konsoli ma oznaczenie CECH-3000. W nowym oznaczeniu literka x ma oznaczać pojemność dysku.
Playstation 3 Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3


Zobacz także: Ouya - projekt konsoli pracującej na systemie Google Android »Do spekulacji na temat mniejszej konsoli przyczynił się także Shuhei Yoshidy z Sony Worldwide Studios. Zapytany przez dziennikarzy o możliwość wydania kolejnej wersji PS3 stwierdził, że koncern nie zaprezentował jeszcze nic takiego, ale cały zespół pracuje nad sprzętem tańszym i mniejszym. Jeżeli spekulacje się potwierdzą, to już za miesiąc możemy mieć do czynienia z prezentacją nowego Playstation 3. Szkoda, że to nie będzie jeszcze czwarta generacja kultowej platformy.
Playstation 3 Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony planuje mniejszą i tańszą wersję Playstation 3?

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony planuje mniejszą i tańszą wersję Playstation 3?