High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony zaprezentowało nowe radia samochodowe z serii Xplod

Audio-Video

rss

Sony zaprezentowało nowe radia samochodowe z serii Xplod

2010.04.16//  J. Kruczek
Firma Sony zaprezentowała nowe odtwarzacze samochodowe z serii Xplod. Urządzenia DSX-S200X i DSX-S300BTX posiadają kilka nowoczesnych rozwiązań, w tym specjalną stację dokującą dla przenośnych odtwarzaczy muzycznych i pamięci USB.

Nowe radia od Sony zostały wyposażone w system Tune Tray, który zamiast zmieniarki płyt oferuje wygodny slot dla odtwarzaczy takich, jak iPod. Po odchyleniu panelu przedniego, użytkownik otrzymuje dostęp do komory Tune Tray, w której można schować przenośny odtwarzacz bądź pamięć USB. Zewnętrzne urządzenia podłącza się za pomocą jednego z dwóch dostępnych wejść USB. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które już dawno zapomniały o płytach CD.

Sony Xplod Sony Xplod
Sony Xplod Sony Xplod
Nowe urządzenia zostały wyposażone w ekrany OEL z czterema czytelnymi wierszami. Wyświetlacz dzięki czterem wierszom dostarcza bardzo dużo informacji o odtwarzanej muzyce i słuchanej rozgłośni radiowej. Wyszukiwanie i obsługę utworów mają ułatwić rozwiązania Sony takie, jak SensMe, ZAPPIN czy wyszukiwarka Quick-BrowZer.

Model DSX-S300BTX został dodatkowo wyposażony w obsługę Bluetooth. Dzięki temu kierowca może przeglądać kontakty telefonu i inicjować połączenia za pomocą radia. Bluetooth umożliwia także odtwarzanie muzyki bezprzewodowo z zewnętrznych urządzeń. Nowe radia samochodowe Sony powinny niedługo zadebiutować na rynku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony zaprezentowało nowe radia samochodowe z serii Xplod

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony zaprezentowało nowe radia samochodowe z serii Xplod