High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   SoundWareXS Digital Cinema - efektywny zestaw audio od Boston Acoustics

Audio-Video

rss

SoundWareXS Digital Cinema - efektywny zestaw audio od Boston Acoustics

2012.11.17//  J. Kruczek
Boston Acoustics zaprezentowało nową wersję systemu audio o nazwie SoundWareXS Digital Cinema. Zestaw trafi na rynek w błyszczącej bieli, dzięki czemu miłośnicy jasnych barw będą mogli uzupełnić wyposażenie audio swojego domu.
Zobacz także: Monitor Audio AirStream WS100 - ciekawe głośniki bezprzewodowe »Nowy zestaw jest alternatywą dla rozbudowanego zestawu 5.1. Urządzenie spisze się idealnie w mniejszych pomieszczeniach i dostarczy dźwięk w wysokiej jakości. Użytkownicy skorzystają ze wzmacniacza oraz dwóch małych kolumn i subwoofera. Producent zapewnia, że wszystko zostało tak skonstruowane, aby trafić w gusta nawet najbardziej wymagających.
Boston Acoustics SoundWareXS Digital Cinema
Boston Acoustics SoundWareXS Digital Cinema Boston Acoustics SoundWareXS Digital Cinema
Boston Acoustics SoundWareXS Digital Cinema


Zobacz także: B&W A5 i A7 - systemy audio do współpracy z urządzeniami mobilnymi »W obudowie znajdziemy cyfrowe wejście optyczne oraz wejścia RCA AUX i mini-jack AUX dla urządzeń mobilnych. Użytkownicy docenią moduł Bluetooth, który pozwala na współpracę z odtwarzaczami mobilnymi i smartfonami. System audio współpracuje z systemami iOS, Android oraz Windows. Problemu nie przysporzą także smartfony BlackBerry. Boston Acoustics SoundWareXS Digital idealnie się spisze w roli praktycznego zestawu do domu, który zastąpi duże wieże i zestawy kina domowego.

Boston Acoustics SoundWareXS Digital Cinema Boston Acoustics SoundWareXS Digital Cinema
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SoundWareXS Digital Cinema - efektywny zestaw audio od Boston Acoustics

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   SoundWareXS Digital Cinema - efektywny zestaw audio od Boston Acoustics