High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Stealth PC LPC-670 - kolejny mocny i drogi nettop

Komputery i konsole

rss

Stealth PC LPC-670 - kolejny mocny i drogi nettop

2011.04.12//  J. Kruczek
Stealth PC zaprezentowało nowy mini komputer, który ma zastąpić duże blaszaki. Producenci ciągle wymyślają nowe małe konstrukcje, które z biegiem czasu oferują coraz większe możliwości. Taki właśnie jest LPC-670, który oferuje bogatą specyfikację zamkniętą w niewielkiej obudowie.
Zobacz także: Xi3 Modular Computer - miniaturowy komputer z wielkimi możliwościami »Zacznijmy od braku w postaci mocniejszej karty graficznej. Komputer został wyposażony w zintegrowany układ Intela, który niestety nie poradzi sobie z nowymi grami, a co za tym idzie nowy Stealth PC jest kierowany dla osób szukających małego komputerka do codziennej pracy, przeglądania internetu, czy odtwarzania multimediów. Gracze nie znajdą tu nic dla siebie, a na miniaturowe komputery z mocnymi grafikami przyjdzie nam jeszcze poczekać.
Stealth PC LPC-670 Stealth PC LPC-670
Stealth PC LPC-670 Stealth PC LPC-670
Stealth PC LPC-670 Stealth PC LPC-670


Zobacz także: ZBOX HD-ID40 - nettop dla indywidualistów »Stealth PC LPC-670 jest wyposażony w procesory Intel Core i5 bądź i7 w zależności od zasobności portfela. Na pokładzie znajdziemy 8GB pamięci RAM DDR3 oraz dysk twardy 750GB bądź SSD o pojemności 128GB. Użytkownicy mogą zakupić wersję z nagrywarką DVD bądź Blu-ray. Listę wyposażenia uzupełniają moduły WiFi i Ethernet. Wśród dostępnych interfejsów znajdziemy cztery porty USB oraz złącza DVI i HDMI. Pobór mocy nie przekracza 90W. LPC-670 wymiarami nie przewyższa standardowego napędu DVD, ale posiada jeden bardzo ważny minus. Stealth PC robi solidne urządzenia i solidnie sobie za nie liczy. Najtańsza wersja komputera będzie kosztować 1650 dolarów, zaś najlepsza specyfikacja będzie wyceniona na trzy tysiące dolarów.
Stealth PC LPC-670 Stealth PC LPC-100
Stealth PC LPC-670 Stealth PC LPC-100
Stealth PC LPC-670 Stealth PC LPC-100

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Stealth PC LPC-670 - kolejny mocny i drogi nettop

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Stealth PC LPC-670 - kolejny mocny i drogi nettop