High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   SteelSeries Apex Pro - klawiatura z regulacją punktu aktywacji klawiszy

Komputery i konsole

rss

SteelSeries Apex Pro - klawiatura z regulacją punktu aktywacji klawiszy

2019.05.29//  J. Kruczek
SteelSeries Apex Pro ma walczyć o klienta przełącznikami OmniPoint pozwalającymi regulować punkt aktywacji klawiszy. Nowa klawiatura gamingowa pozwala tym samym na jeszcze wyższy poziom personalizacji. To jednak nie wszystkie zalety nowego urządzenia.
Producent postanowił wyeliminować jeden z większych dylematów graczy. SteelSeries Apex Pro jest klawiaturą mechaniczną korzystającą z przełączników OmniPoint. Te posiadają magnetyczne sensory dające możliwość dostosowania czułości klawiszy. Użytkownik może więc ustawić krótki skok do dynamicznej rozgrywki czy długi skok na przykład do wygodnego pisania.
SteelSeries Apex Pro
SteelSeries Apex Pro SteelSeries Apex Pro
SteelSeries Apex Pro

Dodane oprogramowanie pozwala na ustawienie profili, które automatycznie załadują się podczas odpalania konkretnych gier czy aplikacji. SteelSeries Apex Pro może się pochwalić solidną aluminiową konstrukcją zdolną znieść ewentualne nerwy użytkownika. Jak przystało na sprzęt gamingowy nie mogło zabraknąć podświetlenia LED RGB o szerokiej regulacji.
Zobacz także: Genesis Rhod 420 RGB - wytrzymała klawiatura gamingowa za niską cenę »Producent zadbał też o kilka przydatnych gadżetów, jak wyświetlacz OLED czy funkcjonalna rolka. O wygodę zadba również magnetyczna podkładka na nadgarstki. SteelSeries Apex Pro zadebiutuje jesienią tego roku w cenie 985 złotych. W sprzedaży pojawi się także wersja TKL bez bloku numerycznego za kwotę 900 zł.
SteelSeries Apex Pro
SteelSeries Apex Pro
SteelSeries Apex Pro

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SteelSeries Apex Pro - klawiatura z regulacją punktu aktywacji klawiszy

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   SteelSeries Apex Pro - klawiatura z regulacją punktu aktywacji klawiszy