High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   SteelSeries H Wireless - zaawansowane słuchawki dla graczy i nie tylko

Audio-Video

rss

SteelSeries H Wireless - zaawansowane słuchawki dla graczy i nie tylko

2013.11.21//  J. Kruczek
SteelSeries jest znane przede wszystkim z produkcji akcesoriów dla graczy. Także w przypadku najnowszej oferty podkreśla się kompatybilność z konsolami nowej generacji, choć słuchawki H Wireless mogą pracować z każdym sprzętem audio.
Zobacz także: Philips SHB7000 - praktyczne słuchawki bezprzewodowe »Producent zapewnia, że nowe słuchawki zostały stworzone dla najbardziej wymagających użytkowników. W ich produkcji zastosowano najnowsze przetworniki i szereg technologii uwydatniających dźwięk. SteelSeries H Wireless mogą symulować wielokanałowy dźwięk przestrzenny 7.1. Poszczególne systemy słuchawek mają dbać o czystość i odpowiednią reprodukcję. Co więcej automatyczne przeszukiwanie dostępnych częstotliwości ma dbać o przesył muzyki bez najmniejszych zakłóceń.
SteelSeries H Wireless
SteelSeries H Wireless SteelSeries H Wireless
SteelSeries H Wireless

SteelSeries H Wireless pozwalają na regulację balansu miedzy dźwiękami rozgrywki i głosem użytkowników. Docenią to gracze, podobnie, jak automatyczny system wyciszający dźwięki tła przy wykryciu mowy. Jednak nowy model można swobodnie podłączyć do sprzętu audio, telewizora czy urządzeń mobilnych.
Zobacz także: Bose AE2w Bluetooth - ekskluzywne słuchawki bezprzewodowe zmierzają do Polski »Postawiono spory nacisk na komfort i tak lekka konstrukcja została obita pianką memory foam. Pozwala ona wygodnie ułożyć się na głowie użytkownika. Mikrofon został schowany w jednym z nauszników i łatwo go wysuniemy, a podświetlenie LED wskaże wyciszenie. W zestawie znalazły się dwa akumulatory a jeden starcza na około 20 godzin ciągłej pracy. Urządzenia audio podłączmy do bazy, która bezprzewodowo przesyła dźwięk do słuchawek. Cały zestaw to koszt 1250 złotych.

SteelSeries H Wireless
SteelSeries H Wireless
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SteelSeries H Wireless - zaawansowane słuchawki dla graczy i nie tylko

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   SteelSeries H Wireless - zaawansowane słuchawki dla graczy i nie tylko