High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Swiss Champ Damast Edycja Limitowana 2021 - scyzoryk od Victorinox

Gadżety

rss

Swiss Champ Damast Edycja Limitowana 2021 - scyzoryk od Victorinox

2021.08.15//  P. Potocki
Marka Victorinox wprowadziła na rynek wyjątkowy scyzoryk Swiss Champ Damast Edycja Limitowana 2021. Wyposażony został w ostrze ze stali damasceńskiej oraz eleganckie, czarne okładki wykonane z kutego karbonu. Ten niezwykły model jest nie tylko ekskluzywny pod względem swojego wyglądu, ale również dostępności, ponieważ wyprodukowano go zaledwie w liczbie 6 000 sztuk.
“Björkmans Twist” może brzmieć jak kolejny porywający hollywoodzki hit albo trudna do wykonania pozycja w jodze, ale w rzeczywistości to coś zdecydowanie bardziej fascynującego. “Björkmans Twist” to unikalny wzór, który powstaje podczas wyjątkowego procesu obróbki stali damasceńskiej. Dzięki temu materiał zyskuje niezwykłą odporność i trwałość. Właśnie ta ekskluzywna stal została wykorzystana w najnowszym scyzoryku Victorinox Swiss Champ Damast Edycja Limitowana 2021.
Swiss Champ w eleganckich, czarnych okładkach z kutego karbonu kryje w sobie 29 narzędzi, m.in.: duże ostrze ze stali damasceńskiej, śrubokręt 3 mm i 6 mm, nożyczki, kombinerki, piłę do drewna i piłę do metalu czy szkło powiększające. Ten scyzoryk zapewni rozwiązanie w każdej sytuacji – zarówno podczas prac w domu, jak również w trakcie wymagających przygód w terenie. Ze względu na swój wyjątkowy charakter, Swiss Champ może posłużyć również dla fanów marki Victorinox jako model kolekcjonerski.

Stal damasceńska cieszy się dużą popularnością, stąd też powstało już kilkanaście edycji scyzoryków, w których wykorzystano różne rodzaje tego materiału.

Swiss Champ Damast Limited Edition 2021 dostępny jest w sklepach specjalistycznych, salonach firmowych Victorinox oraz online. Aby nadać temu modelowi jeszcze większej wyjątkowości, każdy ze scyzoryków posiada swój własny, indywidualny numer.
Victorinox szczyci się ponad 135-letnim doświadczeniem w produkcji najwyższej jakości szwajcarskich noży, scyzoryków i narzędzi wielofunkcyjnych. Marka gwarantuje, iż wszystkie ostrza i narzędzia są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Każdy scyzoryk posiada wieczystą gwarancję na wszelkie wady materiałowe i produkcyjne. Ochrona środowiska i zrównoważony rozwój są częścią DNA marki, dlatego produkty tworzone są tak, aby służyły klientom przez całe życie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Swiss Champ Damast Edycja Limitowana 2021 - scyzoryk od Victorinox

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Swiss Champ Damast Edycja Limitowana 2021 - scyzoryk od Victorinox