High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   TP-LINK TL-WN725N - malutka karta sieciowa na USB

Komputery i konsole

rss

TP-LINK TL-WN725N - malutka karta sieciowa na USB

2012.08.13//  J. Kruczek
TP-LINK TL-WN725N jest rozwiązaniem dla wszystkich osób nie posiadających bezprzewodowej karty sieciowej w swoim laptopie. Starsze modele przenośnych komputerów nie posiadały takiego rozwiązania, dlatego z pomocą przychodzą producenci oferujący dodatkowe moduły.
Zobacz także: Western Digital WD20NPVT - 2,5-calowy dysk twardy o pojemności 2 TB »Propozycja TP-LINK jest atrakcyjna nie tylko dlatego, że zwiększy możliwości laptopa. Jest ona przede wszystkim bardzo mała i waży zaledwie 2,1 grama. Kartę wystarczy wpiąć w port USB i można się cieszyć dostępem do sieci bezprzewodowej. TP-LINK TL-WN725N obsługuje standard WiFi 802.11 b/g/n i pozwala na przesył danych z prędkością 150 Mb/s. Ochronę zapewnią zabezpieczenia WPA/WPA2.
TP-LINK TL-WN725N TP-LINK TL-WN725N
TP-LINK TL-WN725N TP-LINK TL-WN725N
TP-LINK TL-WN725N TP-LINK TL-WN725N


Zobacz także: Samsung SE-506AB - mobilna nagrywarka Blu-ray »Bezprzewodowa karta TP-LINK TL-WN725N przyda się nie tylko w starszych laptopach pozbawionych WiFi. Prezentowane urządzenie spisze się również w pecetach, które rzadko posiadają wbudowany moduł WiFi. Dzięki małej karcie można je szybko przyłączyć do sieci bezprzewodowej. Nowa karta zadebiutowała już w polskich sklepach i kosztuje 39,90 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
TP-LINK TL-WN725N - malutka karta sieciowa na USB

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   TP-LINK TL-WN725N - malutka karta sieciowa na USB