High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   TS3Cine - kompaktowa kamera do ujęć HD z prędkością 720 klatek na sekundę

Foto

rss

TS3Cine - kompaktowa kamera do ujęć HD z prędkością 720 klatek na sekundę

2011.04.28//  J. Kruczek
TS3Cine firmy Fastec to kamera stworzona z myślą o nagrywaniu materiałów w jakości HD przy prędkości 720 klatek na sekundę. Do tej pory wykonywanie ujęć z taką prędkością wymagało zastosowania dużego i niewygodnego sprzętu, ale TS3Cine została zamknięta w niewielkiej obudowie przypominającej rozmiarami body zwykłej lustrzanki.
Urządzenie pozwala na zapis filmów w jakości 720p oraz 1080p przy prędkości kolejno 720 i 500 klatek na sekundę. Dzięki temu użytkownik może w łatwy sposób nakręcić niezwykłe ujęcia zarezerwowane do tej pory dla profesjonalnych produkcji. Nagrane materiały można oglądać na wbudowanym ekranie LCD o przekątnej 7 cali. W najdroższej opcji znajdziemy wbudowany dysk SSD o pojemności 256GB.
TS3Cine TS3Cine
TS3Cine TS3Cine
TS3Cine TS3Cine


Zobacz także: Panasonic AG-AF101 - profesjonalna kamera z wymienną optyką »Listę wyposażenia uzupełniają porty HDMI i USB oraz czytnik kart microSD. Wbudowana bateria pozwala na ciągłe nagrywanie przez około 3 godziny. Ważnym elementem jest wbudowany moduł WiFi, który pozwala na bezprzewodowe łączenie się z urządzeniami zewnętrznymi. Oczywiście urządzenie dające takie możliwości nie należy do tanich. Jego cena będzie wynosiła równe 30 tysięcy dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
TS3Cine - kompaktowa kamera do ujęć HD z prędkością 720 klatek na sekundę
 / 
Komentarze do: TS3Cine - kompaktowa kamera do ujęć HD...
Jotgie pisze:

Możliwości - super, jednak chyba większego brzydactwa w tym segmencie nie widziałem! Za tę cenę mogli jednak "to" umieścić w ładniejszej obudowie!

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   TS3Cine - kompaktowa kamera do ujęć HD z prędkością 720 klatek na sekundę