High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   TTRobotix Seawolf zmieni kamerę GoPro w podwodnego robota

Gadżety

rss

TTRobotix Seawolf zmieni kamerę GoPro w podwodnego robota

2015.06.11//  J. Kruczek
Szwedzka firma TTRobotix przygotowała bardzo ciekawy gadżet dla osób użytkujących kamery GoPro Hero 3 lub Hero 4. Jest to mała łódź podwodna pozwalająca badać głębiny amatorom podwodnych krajobrazów.
Mały podwodny robot jest dostępny w dwóch wersjach. Pierwsza z nich korzysta z przewodowego połączenia. W tym wypadku Seawolf łączy się z kontrolerem za pomocą przewodu o długości 15 lub 30 metrów. Drugi wariant posiada boję komunikacyjną na 10-metrowym przewodzie. Ta zaś odbiera polecenie ze smartfona czy tabletu drogą bezprzewodową.
TTRobotix seawolf
TTRobotix seawolf TTRobotix seawolf
TTRobotix seawolf

Seawolf można zamówić w wersji do pływania pow wodze słonej, jak i słodkiej. Maksymalne zanurzenie robota to 8 metrów, a prędkość wyniesie 3,3 km/h. Gadżet wyposażono w pięciołopatkową śrubę oraz trzy listwy stabilizujące.
Zobacz także: Mechaniczna ryba od MIT - tak się rysuje przyszłość robotyki »Seawolf posiada akumulator o pojemności 5000 mAh. To pozwala na podwodny rejs przez około 50 minut. Kompletny zestaw zawierający łódź, kontroler, bojkę oraz przewód, a także skrzynkę do przechowywania gadżetu to koszt 999 dolarów. Do tego trzeba doliczyć kamerę GoPro.
TTRobotix seawolf
TTRobotix seawolf TTRobotix seawolf
TTRobotix seawolf

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
TTRobotix Seawolf zmieni kamerę GoPro w podwodnego robota

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   TTRobotix Seawolf zmieni kamerę GoPro w podwodnego robota