High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Tablet Woow Digital - Nvidia Tegra 2 i Android 2.3 w stosunkowo tanim urządzeniu

Telefony

rss

Tablet Woow Digital - Nvidia Tegra 2 i Android 2.3 w stosunkowo tanim urządzeniu

2010.11.29//  J. Kruczek
Rynek tabletów internetowych jest już mocno przesycony, co nie przeszkadza producentom w prezentowaniu nowych urządzeń. Większość tabletów oferuje bardzo podobne możliwości, a kwestia wyboru ogranicza się do ceny urządzenia.
Zobacz także: Creative Ziio 7 i Ziio 10 - nowe tablety zadebiutują w tym roku »Firma Woow Digital postanowiła wypuścić na rynek tablet charakteryzujący się nieco lepszą specyfikacją od konkurencji. Nowe urządzenie ma zadebiutować w Japonii jeszcze przed końcem roku, a w przyszłości powinien trafić też na pozostałe rynki. Co jest wyjątkowe w tablecie Woow? Przede wszystkim zastosowanie platformy Nvidia Tegra 2, która ma zapewnić zdecydowanie lepsze osiągi od konkurencji.
Woow Digital Woow Digital
Woow Digital Woow Digital
Woow Digital Woow Digital


Zobacz także: Coby Kyros - kolejny tablet z USA »Dwurdzeniowy chip będzie wspierany 1GB pamięci RAM. Na przetrzymywanie danych otrzymamy 16GB pamięci wewnętrznej. Łączność z urządzeniami zapewnią moduły 3G, Wifi oraz Bluetooth 3.0. Wszystko ma pracować w oparciu o system Google Android 2.3 Gingerbread. Nie podano jeszcze szczegółów na temat użytego ekranu dotykowego, ale zapewne będzie stał na odpowiednio wysokim poziomie. Tablet pojawi się w Europie w przyszłym roku. Cena tabletu Woow Digital w przeliczeniu na złotówki wyniesie około 1500 złotych.

Woow Digital Woow Digital
Woow Digital Woow Digital
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tablet Woow Digital - Nvidia Tegra 2 i Android 2.3 w stosunkowo tanim urządzeniu

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Tablet Woow Digital - Nvidia Tegra 2 i Android 2.3 w stosunkowo tanim urządzeniu