High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Taga Harmony HTA-700B - hybrydowy wzmacniacz lampowy dla estetów

Audio-Video

rss

Taga Harmony HTA-700B - hybrydowy wzmacniacz lampowy dla estetów

2014.03.18//  J. Kruczek
Taga Harmony wprowadziła do sprzedaży niezwykle interesujący wzmacniacz hybrydowy HTA-700B. Producent postawił na wiele ciekawych rozwiązań sprawiających, że będziemy się mogli cieszyć bogatym brzmieniem. Na pokładzie wzmacniacza znajdziemy przetwornik C/A czy też możliwość strumieniowania dźwięku przez Bluetooth.
Zobacz także: MingDa MC34-PL i MC88-PL - specjalne wzmacniacze lampowe na polski rynek »Taga Harmony HTA-700B korzysta z dwóch lamp 6N2. Dodatkowo zastosowany przetwornik cyfrowo-analogowy pozwoli na połączenie wzmacniacza z cyfrowym źródłem, jak komputer. Port USB pozwala na błyskawiczne sparowanie urządzeń. Oczywiście standardem będą wejścia RCA, ale wiele użytkowników doceni możliwość bezprzewodowego przesyłu muzyki. Dzięki kodekowi aptX przesyłany dźwięk utrzymuje jakość audio CD.
Taga Harmony HTA-700B
Taga Harmony HTA-700B Taga Harmony HTA-700B
Taga Harmony HTA-700B


Zobacz także: Sprzęt do budowy rasowego audio »Projektanci pomyśleli także o wbudowanym wyjściu przedwzmacniacza pozwalającym na podłączenie zewnętrznej końcówki mocy. Taga Harmony HTA-700B oferuje moc wyjściową 2x33 W w kasie A/B. Wraz z wzmacniaczem otrzymamy dodatkową antenę Bluetooth oraz przewód USB do podłączenia cyfrowych źródeł dźwięku. Na koniec dodajmy, że wzmacniacz został zamknięty w stylowej i solidnej obudowie z wystającymi lampami, co podkreśla jego urok. Taga Harmony HTA-700B będzie się godnie prezentować na półce. Jego cena została wyznaczona na 1299 złotych.

Taga Harmony HTA-700B
Taga Harmony HTA-700B
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Taga Harmony HTA-700B - hybrydowy wzmacniacz lampowy dla estetów

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Taga Harmony HTA-700B - hybrydowy wzmacniacz lampowy dla estetów