High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Taga Harmony Platinum One - nowe kolumny podstawkowe debiutują w Polsce

Audio-Video

rss

Taga Harmony Platinum One - nowe kolumny podstawkowe debiutują w Polsce

2014.08.06//  J. Kruczek
Taga Harmony wprowadza na nasz rynek nową kolumnę podstawkową z serii Platinum Slim. Nowy model to Platinum One i powinien zaspokoić wymagania bardziej wybrednych klientów.
Zobacz także: AudioSolutions Guimbarde - eleganckie kolumny półkowe »Nowa kolumna została wykonana z zagęszczonej płyty MDF. Producent zapewnia, że zaokrąglona i wentylowana obudowa zagwarantuje odporność na wibracje i zniekształcenia. Taga Harmony Platinum One wykorzystuje dopracowana kopułkę przetwornika wysokotonowego TPTTD Pure Titanum Dome z panelem TWG i TTP. Dzięki temu głośnik ma uzyskiwać bardziej przestrzenne i krystaliczne brzmienie tonów wysokich.
Taga Harmony Platinum One
Taga Harmony Platinum One Taga Harmony Platinum One
Taga Harmony Platinum One

We wnętrzu znajdziemy 4-calowy przetwornik średnio-niskotonowy z obudową z aluminium. Ten korzysta z podwójnego magnesu oraz systemu wentylacji TAVS Taga Air Ventilation. Nie zabrakło membrany o wysokim wychyle z papieru wykończonej aluminiową kopułką.
Zobacz także: Microlab SOLO 9C - dopracowane kolumny do niewielkich pomieszczeń »Zalecana moc dla kolumny Taga Harmony Platinum One wynosi 20-100 W. Głośniki pracują w paśmie przenoszenia 42 Hz - 40 kHz. Impedancja wynosi zaś 8 Ohm, a czułość to 86 dB. Kolumny trafiły na rynek za 899 złotych za parę w przypadku kolorów Black, Wenge i Walnut. Jeżeli chcecie zakupić głośnik w kolorach: High Gloss Black, High Gloss White i Matt Black to cena wzrośnie do 1099 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Taga Harmony Platinum One - nowe kolumny podstawkowe debiutują w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Taga Harmony Platinum One - nowe kolumny podstawkowe debiutują w Polsce