High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Talking Robo - elektroniczny nauczyciel języka angielskiego

Gadżety

rss

Talking Robo - elektroniczny nauczyciel języka angielskiego

2010.01.13//  J. Kruczek
W dzisiejszym świecie znajomość języka angielskiego otwiera przed ludźmi wiele drzwi. Co raz częściej pracodawcy wymagają znajomości angielskiego i przydaje się on przy wszystkich zagranicznych wyjazdach. Niestety szkoły językowe są drogie i czasochłonne a często nie dają wymaganych efektów. Dlatego powstał mały robocik Talking Robo, który w łatwy i zabawny sposób będzie uczył swoich właścicieli.
Zobacz także: Pingo, robot pingwin - przyjaciel z biurka »Talking Robo to mały robot, który może podróżować po biurku czy stole i prowadzić konwersacje z użytkownikiem. Gadżet potrafi mówić w różnych językach niczym tubylec, a dzięki systemowi rozpoznawania mowy potrafi sklasyfikować język, jakim posługuje się jego użytkownik. Urządzenie samo sugeruje temat, na jaki porozmawiać, aby czynić postępy w nauce języka.
Talking Robo Talking Robo
Talking Robo Talking Robo
Talking Robo Talking RoboZobacz także: AIDA - Asystent podróży - nowy gadżet dla automaniaków »Gadżet wyposażono w zdolność rozpoznawania twarzy i obiektów. Dzięki tym rozwiązaniom robot sam dobiera poziom trudności i język, w jakim ma się porozumiewać z osobą, która znajduje się przed nim. Talking Robo potrafi także rozpoznać obiekt, dzięki czemu wymówi poprawną nazwę w nauczanym języku każdego przedmiotu, jaki się mu pokaże.
Zobacz także: Robot barowy zastąpi kelnerki? »Talking Robo został wyposażony w projektor, słownik angielskiego oraz encyklopedię, co sprawia, że jest idealnym domowym nauczycielem. Robocik może uczyć zarówno dzieci jak i dorosłych, ponieważ sam dobiera tematy do umiejętności i usposobienia użytkownika. Dodatkowo może służyć, jako telefon bądź urządzenie do komunikacji za pośrednictwem internetu. Niestety nie podano jak na razie przybliżonej daty premiery gadżetu ani jakie języki po za angielskim będzie obsługiwał. Wiadomo natomiast, ze trafi na rynek w różnych formach i kolorach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: www.talkingrobo.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Talking Robo - elektroniczny nauczyciel języka angielskiego

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Talking Robo - elektroniczny nauczyciel języka angielskiego