High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Telewizor LG OLED wykończony kryształami marki Swarovski

Audio-Video

rss

Telewizor LG OLED wykończony kryształami marki Swarovski

2014.09.03//  J. Kruczek
LG w przeszłości nawiązywało współpracę z marką Swarovski i kontynuuje tę przygodę. W efekcie powstał jeden z najbardziej wyjątkowych telewizorów. Koreański producent zdecydował się ozdobić kryształami jeden ze swoich najnowszych modeli z zakrzywionym ekranem OLED.
Zobacz także: Samsung wprowadza na rynek nowe modele z serii HU7200 »Wyjątkowy telewizor ma zostać zaprezentowany na rozpoczynających się właśnie targach IFA Berlin 2014. Póki co zdradzono zaledwie kilka cech telewizora. Nowy LG OLED będzie mógł się pochwalić smukłą sylwetką o grubości zaledwie 4 mm. Waga telewizora ma wynieść niespełna 16 kg.
LG OLED Swarovski
LG OLED Swarovski LG OLED Swarovski
LG OLED Swarovski


Zobacz także: Sharp wprowadza na polski rynek nowe telewizory AQUOS 3D »Kryształy znalazły się w efektownie wyprofilowanej podstawie. Do zdobienia wykorzystano około 460 kryształów Aurora Borealis. Każdy z kryształów został naniesiony ręcznie. Do tego dochodzi fantastyczna jakość obrazu jaką mają zapewnić najnowsze osiągnięcia producenta. Podejrzewamy, że cena omawianego telewizora będzie równie ekskluzywna, jak sam odbiornik.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Telewizor LG OLED wykończony kryształami marki Swarovski

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Telewizor LG OLED wykończony kryształami marki Swarovski