High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Telewizory LG odstraszą komary dzięki technologii Mosquito Away

Audio-Video

rss

Telewizory LG odstraszą komary dzięki technologii Mosquito Away

2016.06.21//  J. Kruczek
Telewizory mają nam dostarczać przede wszystkim doskonały obraz. W drugim rzędzie pojawiają się takie rzeczy jak Smart TV czy dobry dźwięk, albo odstraszanie komarów. Tak najwyraźniej taka opcja pojawiła się na liście życzeń klientów, ponieważ LG stworzyło taką opcję.

W niektórych miejscach na świecie komary są naprawdę dużym problemem. Właśnie dlatego LG zdecydowało się wyposażyć najnowsze modele telewizorów w technologię Mosquito Away. Jak wskazuje nazwa jest to system odstraszania komarów.
Mosquito Away
Mosquito Away LG Mosquito Away
Mosquito Away

Mosquito Away generuje ultradźwięki oddziałujące na owady. W efekcie komary mają być zmuszane do odwrotu. Producent zapewnia, że testy wykazały wysoką skuteczność systemu. Trzeba przyznać, że taka opcja faktycznie może być dobrym pomysłem.
Zobacz także: Samsung przygotował nowe telewizory Ultra HD z Serii 6 »Pierwszymi modelami z technologią Mosquito Away będą LG 32LH520D oraz 43LH520T. W obu modelach pojawiły się matryce IPS o rozdzielczości Full HD. Na pokładzie znajdziemy Smart TV oraz głośniki o mocy 20 W. Telewizory zadebiutowały właśnie w Indiach. Na razie nie wiadomo kiedy Mosquito Away trafi na inne rynki.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Telewizory LG odstraszą komary dzięki technologii Mosquito Away

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Telewizory LG odstraszą komary dzięki technologii Mosquito Away