High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Telewizory LG przesyłały dane na serwery firmy - błąd ustawień prywatności

Audio-Video

rss

Telewizory LG przesyłały dane na serwery firmy - błąd ustawień prywatności

2013.11.23//  J. Kruczek
W dzisiejszych czasach praktycznie każde urządzenie elektroniczne zbiera informacje o właścicielu i przesyła je dalej. Oczywiście producenci wyposażają swoje produkty w blokady prywatności, ale te nie zawsze działają poprawnie.
Zobacz także: Samsung wprowadza do sprzedaży 75-calowy telewizor Slim LED Smart F6300 »LG zaliczyło poważną wpadkę w swoich telewizorach z platformą Smart TV. Jeden z użytkowników sam zauważył, że pomimo ustawienia blokady prywatności telewizor nadal wysyła informacje na serwery LG. Co więcej przesyłane są dane nie tylko dotyczące oglądanych programów. W paczkach informacji zawarto też szczegóły dotyczące podpinanych pamięci USB.
Telewizory LG
Telewizory LG Telewizory LG
Telewizory LG


Zobacz także: Panasonic wprowadza do sprzedaży telewizor Smart VIERA TX-L65WT600E »LG potwierdziło, że pojawił się taki problem. Nie wiadomo jakich telewizorów dotyczy, ale już są prowadzone prace nad odpowiednią aktualizacją. Problem ma być szybko wyeliminowany, Jednocześnie LG zapewnia, że prywatne dane użytkowników nie są przechowywane na żadnych serwerach. Cześć informacji o oglądanych kanałach przechodzi do firmy podczas działania Smart TV, ale są one natychmiast usuwane. Mimo to mamy kolejny dowód na to, że nasze życie przestało być prywatne wraz z rozwojem technologii.
Telewizory LG
Telewizory LG Telewizory LG
Telewizory LG
Telewizory LG
Telewizory LG
Telewizory LG

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Telewizory LG przesyłały dane na serwery firmy - błąd ustawień prywatności

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Telewizory LG przesyłały dane na serwery firmy - błąd ustawień prywatności