High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Telewizory Samsung LED 7000 i 8000 z aplikacją Skype

Audio-Video

rss

Telewizory Samsung LED 7000 i 8000 z aplikacją Skype

2010.03.01//  J. Kruczek
Firmy Samsung i Skype zapowiedziały współpracę przy tworzeniu telewizorów HD z serii Samsung LED 7000 i 8000. Telewizory te będą posiadały wbudowana aplikację Skype, co pozwoli na video rozmowy prowadzone za pomocą telewizora. Telewizory ze Skypem zostały zaprezentowane po raz pierwszy początkiem stycznia 2010, ale dopiero teraz potwierdzono wprowadzenie takich modeli do sprzedaży.
Zobacz także: Telewizor LG 55LHX z bezprzewodowym HDMI »Samsung rozpoczął już rozprowadzanie nowych telewizorów na rynku koreańskim, a jeszcze w pierwszej połowie 2010 roku nowe modele mają trafić na zachodnie rynki. Telewizory ze Skype zostały wyposażone w oprogramowanie Samsung Internet@TV, które pozwala na wybór treści online.
Samsung LED TV Samsung LED TV
Samsung LED TV Samsung LED TV
Samsung LED TV Samsung LED TV

Po podłączeniu telewizorów do kamery internetowej Freetalk z wbudowanym mikrofonem będzie możliwe nadawanie i odbieranie video rozmów w wysokiej jakości. Za dźwięk będzie odpowiadał specjalny kodek przygotowany przez Skype. Silk zapewni doskonałą jakość dźwięku dzięki wykorzystaniu pasma super wideband.
Zobacz także: LCD Toshiba 200Hz już do kupienia »Sterowanie aplikacją będzie możliwe dzięki pilotowi. Użytkownicy za pomocą kontrolera będą mogli zakładać nowe konta oraz logować się do już istniejących. Menu aplikacji zostało zaprojektowane w prosty sposób tak, aby ułatwić korzystanie ze wszystkich opcji Skype'a. Oczywiście rozmowy za pomocą aplikacji będą darmowe, tylko połączenia z tradycyjnymi telefonami będą wymagały drobnych opłat. Samsung nie podał jeszcze oficjalnej ceny nowych telewizorów.
Samsung LED TV Samsung LED TV
Samsung LED TV Samsung LED TV
Samsung LED TV Samsung LED TV

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Telewizory Samsung LED 7000 i 8000 z aplikacją Skype

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Telewizory Samsung LED 7000 i 8000 z aplikacją Skype