High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Tesoro Shrike H2L - praktyczna mysz gamingowa z sensorem laserowym

Komputery i konsole

rss

Tesoro Shrike H2L - praktyczna mysz gamingowa z sensorem laserowym

2013.02.17//  J. Kruczek
Firma Tesoro zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej myszy dla graczy. Model Shrike H2L ma być wyposażony w sensor laserowy zapewniający wydajną i precyzyjną pracę. Dzięki temu myszka spisze się w bardzo wymagających gracz oraz podczas pracy z grafiką i tym podobnymi aplikacjami.
Zobacz także: Razer Orochi - mobilna myszka dla graczy »Sensor laserowy pozwoli myszy na pracę w rozdzielczości do 5600 DPI. Producent zadbał też o pięć poziomów regulacji, co pozwoli na dostosowanie precyzji do konkretnych zadań. Gryzoń został też wyposażony w specjalne systemy skracające czas reakcji. To kolejny atut zwiększający użyteczność w grach.
Tesoro Shrike H2L Tesoro Shrike H2L
Tesoro Shrike H2L Tesoro Shrike H2L
Tesoro Shrike H2L Tesoro Shrike H2L


Zobacz także: Asus ROG GX1000 - zaawansowana mysz dla profesjonalnych graczy »Tesoro Shrike H2L posiada w obudowie osiem programowalnych przycisków. Pamięć o pojemności 128 KB użytkownik będzie mógł przypisać makra do każdego z klawiszy. Wszystkie będą zapisane w pięciu profilach, czyli łącznie otrzymamy 40 możliwych ustawień. Producent zadbał o zestaw odważników. Miłośnicy designu docenią też efektowne podświetlenie diodami LED. Nowa mysz prezentuje się bardzo dobrze i będzie dostępna na rynku jeszcze w tym miesiącu za cenę 49 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tesoro Shrike H2L - praktyczna mysz gamingowa z sensorem laserowym

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Tesoro Shrike H2L - praktyczna mysz gamingowa z sensorem laserowym