High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Teufel Columa 200 - zestaw audio do budowy kina domowego

Audio-Video

rss

Teufel Columa 200 - zestaw audio do budowy kina domowego

2011.06.15//  J. Kruczek
Teufel Columa 200 to najnowszy zestaw audio, który zapewni wysoką jakość dźwięku w kinie domowym. Co więcej stylowy zestaw nie należy do najdroższych gadżetów, ponieważ wstępnie wyceniono go na około 2200 złotych. Niestety nie jest jeszcze znany plan oficjalnej dystrybucji w naszym kraju.
Zobacz także: Sony BDV-E980W - nowoczesne kino domowe obsługą sieci i smartfonów »Prezentowany zestaw składa sie z kilku elementów wysokiej jakości. Pierwszym są cztery głośniki CL 200 FR o mocy 70W każdy. Kolejnym elementem jest głośnik centralny o częstotliwości 100-20000Hz. Nie mogło zabraknąć subwoofera. W tym wypadku zastosowano model T800 SW, który oferuje moc na poziomie 150W oraz skuteczność 100 db/1m.
Teufel Columa 200 Teufel Columa 200
Teufel Columa 200 Teufel Columa 200
Teufel Columa 200 Teufel Columa 200


Zobacz także: Planet L - dźwiękowy układ planetarny dla fanów oryginalnego stylu »Producent poleca stosowanie zestawu Teufel Columa 200 w pomieszczeniach nie większych niż 30 metrów kwadratowych. Oznacza to, że system sprawdzi się w większości mieszkań. Teufel jest cenionym producentem na rynku europejskim i jego nowy zestaw z pewnością znajdzie sporą liczbę odbiorców, którzy cenią sobie produkty firmy. Teufel Columa 200 ma oferować wysoką jakość oraz elegancki design, który idealnie pasuje do budowy stylowego kina domowego.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Teufel Columa 200 - zestaw audio do budowy kina domowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Teufel Columa 200 - zestaw audio do budowy kina domowego