High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   The Bat - lewitująca mysz dla gadżeciarzy

Komputery i konsole

rss

The Bat - lewitująca mysz dla gadżeciarzy

2013.03.08//  J. Kruczek
Myszy komputerowe coraz częściej zahaczają o miano stylowych gadżetów, przez co muszą wyglądać wyjątkowo. Co więcej dobrze jeżeli gryzoń będzie posiadał jakąś specjalną funkcję. The Bat to nowa mysz, która idealnie wpisuje się w wymogi rynku.
Zobacz także: Level 10 - designerska mysz od Thermaltake i BMW »Nie znamy dokładnej specyfikacji prezentowanej myszy, ale wiemy o niej jedną ważną rzecz. Dzięki polu magnetycznemu The Bat potrafi lewitować nad podkładką. Gadżet unosi się cztery centymetry nad powierzchnią, zaś po przyłożeniu dłoni odległość ta spada do centymetra. Trzeba przyznać, że praca z The Bat robi wrażenie i przypomina sceny z filmów sci-fi.
The Bat The Bat
The Bat The Bat
The Bat The Bat


Zobacz także: Memory Metal Mouse - innowacyjny projekt myszy komputerowej »Projekt powstał w pracowni Kibaridin Design i obecnie znajduje się w fazie testów. The Bat wykorzystuje mocen magnesy, które odpychają urządzenie od podstawy. Specjalna obręcz wokół myszy stabilizuje gryzonia podczas lewitacji. Ciężko powiedzieć, jak The Bat spisze się w praktyce, ale z pewnością bezie ciekawym gadżetem, o ile trafi do produkcji.

The Bat The Bat
The Bat The Bat
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
The Bat - lewitująca mysz dla gadżeciarzy

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   The Bat - lewitująca mysz dla gadżeciarzy