High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   The Cube koncepcyjny MP3 Player od Mintpass

Telefony

rss

The Cube koncepcyjny MP3 Player od Mintpass

2009.12.06//  J. Kruczek
Wydawałoby się, że na rynku MP3 playerów wymyślono już wszystko. Jak się okazało pole do popisu jest jeszcze duże o czym przypomniała firma Mintpass, tworząc koncepcyjny MP3 player o mało oryginalnej nazwie The Cube.
Zobacz także: Transcend MP860 - kolejny odtwarzacz mp4 »Choć nazwa The Cube nie należy do zbyt wyszukanych to urządzenie z pewnością już takie jest. Mintpass tak zaprojektowało swój najnowszy player aby przywoływał wspomnienia związane ze starymi urządzeniami audio. Jak wskazuje nazwa urządzenie jest małym sześcianikiem. The Cube został wyposażony w kilka gadżetów, wyjętych ze starych dobrych sprzętów.
The Cube The Cube
The Cube The Cube
The Cube The Cube

Na trzech ściankach The Cube znajdują się specjalne wskaźniki z tradycyjną wskazówką. w skład wskaźników weszły: Vu-metr, wskaźnik zużycia baterii oraz wskaźnik częstotliwości radiowych. Oczywiście wszystkie wskaźniki są podświetlane co daje rewelacyjny efekt w ciemności. Urządzenie zostało też wyposażone w 10 klawiszy sprawiających wrażenie guzików ze starego walkmana i każdy z nich pełni tylko jedną funkcję.
Zobacz także: Odtwarzacz SanDisk Sansa SlotRadio na karty SD »Po za całkowicie oldschoolowym wyglądem, The Cube jest prawdziwym nowoczesnym MP3 playerem wyposażonym m.in. w gniazdo mini USB służące do kopiowania plików oraz standardowe gniazdo słuchawkowe. Mintpass nie podało jeszcze dokładnej specyfikacji urządzenia ale pozostaje mieć nadzieję, że The Cube trafi na rynek.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
The Cube koncepcyjny MP3 Player od Mintpass

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   The Cube koncepcyjny MP3 Player od Mintpass