High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   The Duet - wibrator i pendrive w eleganckim wydaniu

Gadżety

rss

The Duet - wibrator i pendrive w eleganckim wydaniu

2011.08.23//  J. Kruczek
Designerzy przyzwyczaili nas już do bardzo ekstrawaganckich projektów i chyba nic nas nie zadziwi. Projektantka Ti Chang postanowiła jednak pokazać coś, czego nikt się chyba nie spodziewał. Widoczny na zdjęciach pendrive będzie idealnym prezentem dla kobiet, które lubią zabawy erotyczne.
Pozornie zwyczajny pendrive jest tak naprawdę małym wibratorem, który nasza partnerka może dyskretnie nosić w torebce. Urządzenie zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości i ma zapewnić pełny komfort podczas zabaw oraz odpowiednią ochronę elektroniki umieszczonej w środku.
The Duet The Duet
The Duet The Duet
The Duet The Duet


Zobacz także: Mojowijo Wiibrator - seks gadżet dla dorosłych »Oczywiście gadżet jest wodoodporny i nie straszne mu wstrząsy. Projektantka zapewnia, że urządzenie jest znacznie cichsze od tradycyjnych wibratorów, dzięki czemu może być używane w miejscach publicznych. Do sprzedaży trafią dwie wersje wibratora The Duet. Pierwsza będzie oferowała pamięć 8GB, zaś druga została pozbawiona pamięci. Posłuży ona panią, które nie będą chciały nosić na swojej zabawce plików. Ładowanie odbywa się w obu wersjach za pośrednictwem łącza USB. The Duet jest idealnym prezentem dla kobiet, które lubią czasem zaszaleć, ale nie chcą się zbytnio z tym afiszować. Gadżet ma trafić do sprzedaży w najbliższym czasie, więc jeżeli ktoś już myśli o prezencie na święta dla partnerki, to The Duet będzie ciekawą propozycją.

The Duet The Duet
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
The Duet - wibrator i pendrive w eleganckim wydaniu

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   The Duet - wibrator i pendrive w eleganckim wydaniu