High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   The Genie - futurystyczny odtwarzacz muzyki

Gadżety

rss

The Genie - futurystyczny odtwarzacz muzyki

2011.06.20//  J. Kruczek
The Genie to interesujący gadżet przypominający szklane naczynie służące do uzupełniania wystroju. Niezwykły kształt kryje w sobie całkiem funkcjonalny odtwarzacz muzyczny, który w zamierzeniu twórcy ma rozpoznać humor użytkownika i dostosować do niego odtwarzaną muzykę.
Zobacz także: Hi-Sun - ręcznik, który umili plażowanie »Autorem The Genie jest projektant Jiyoun Kim, który już nie raz zaskakiwał rynek ciekawymi konceptami. Część z jego wizji znalazła swoje miejsce na rynku i niewykluczone, że muzyczna butelka z Dżinem również trafi do produkcji. Kształt urządzenia ma zapewnić idealne rozchodzenie się dźwięku we wszystkich kierunkach. Pozwala to na umieszczenie gadżetu w centralnym miejscu pomieszczenia, co zapewni optymalną jakość dźwięku.
The Genie The Genie
The Genie The Genie
The Genie The Genie


Zobacz także: iCrystal - stylowa stacja dokująca do iPhona i iPoda »Ze zdjęć wynika, że The Genie może być sterowany za pomocą dotykowego panelu ukrytego w połyskującej obudowie. Również wyświetlacz jest schowany za półprzezroczystą obudową. Całość prezentuje się wyśmienicie i z pewnością spodobałoby się wielu osobom. Tajemnicą pozostaje kwestia spełniania życzeń, czyli dostosowywania muzyki do nastroju. Prawdopodobnie będziemy musieli sami wybrać muzykę, ale wygląd powinien wynagrodzić różnice miedzy konceptem, a rzeczywistością.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
The Genie - futurystyczny odtwarzacz muzyki

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   The Genie - futurystyczny odtwarzacz muzyki