High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Thermaltake Core P1 Tampered Glass Edition - przeszklona obudowa PC na ścianę

Komputery i konsole

rss

Thermaltake Core P1 Tampered Glass Edition - przeszklona obudowa PC na ścianę

2017.03.17//  J. Kruczek
Thermaltake wprowadza na rynek nową obudowę Core P1 Tampered Glass Edition. Urządzenie cechuje się półotwartą konstrukcją z przeszklonym frontem. Całość zaś powstała z myślą o powieszeniu na ścianie.

Konstrukcja korzysta z przyciemnianego hartowanego szkła. Może ona zarówno stać w pionie jak i poziomie, ale największe wrażenie zrobi wisząc na ścianie. Thermaltake Core P1 Tampered Glass Edition posiada miejsce na płytę w formacie mini-ITX.
Thermaltake Core P1 Tampered Glass Edition
Thermaltake Core P1 Tampered Glass Edition Thermaltake Core P1 Tampered Glass Edition
Thermaltake Core P1 Tampered Glass Edition

Producent zadbał o widoczne miejsce na dwa magazyny danych 2,5", a kolejne dwa ukryto. Specjalny stelaż pozwala umieścić pięć kart rozszerzeń. Thermaltake Core P1 Tampered Glass Edition korzysta z dwóch wentylatorów 120 mm oraz może być wyposażona w 240-milimetrową chłodnicę systemu chłodzenia cieczą. Chłodzenie procesora nie może być wyższe niż 170 mm.
Zobacz także: Be quiet! Pure Base 600 Window - nowa obudowa z przeszklonym bokiem »Thermaltake Core P1 Tampered Glass Edition prezentuje się dość interesująco i z pewnością będzie nieźle się prezentować po zmontowaniu komputera. Konstrukcja jest już dostępna w Wielkiej Brytanii za równowartość około 570 złotych.

Thermaltake Core P1 Tampered Glass Edition
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Thermaltake Core P1 Tampered Glass Edition - przeszklona obudowa PC na ścianę

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Thermaltake Core P1 Tampered Glass Edition - przeszklona obudowa PC na ścianę