High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Thermaltake View 28 RGB - efektowna obudowa PC

Komputery i konsole

rss

Thermaltake View 28 RGB - efektowna obudowa PC

2017.03.29//  J. Kruczek
Thermaltake View 28 RGB to bardzo ciekawa obudowa PC posiadająca spore zakrzywione okno odsłaniające bok oraz górę konstrukcji. Do tego umieszczono też szkło z przodu, co pozwoliło perfekcyjnie wykorzystać podświetlenie RGB.
Zobacz także: Be quiet! Pure Base 600 Window - nowa obudowa z przeszklonym bokiem »Konstrukcja powstała z myślą o płytach w formacie ATX, Micro ATX oraz mini-ITX. Warto podkreślić, że podświetlane wentylatory widoczne na zdjęciach są dostępne opcjonalnie. Thermaltake View 28 RGB może się pochwalić wymiarami 505x200x493 mm i wagą 6,7 kg.
Thermaltake View 28 RGB
Thermaltake View 28 RGB Thermaltake View 28 RGB
Thermaltake View 28 RGB

W obudowie nie znajdziemy zewnętrznych zatok. W środku umieszczono dwie zatoki 3,5 cala oraz cztery 2,5 cala. Producent zadbał o 8 slotów na kart rozszerzeń oraz dwa pionowe. Chłodzenie procesora nie może przekroczyć 155 mm. Karta graficzne nie może przekroczyć 410 mm. Łącznie można zastosować pięć wentylatorów. Nie zabrakło też miejsca na chłodzenie cieczą.
Zobacz także: Anidees AI Crystal Cube Lite - debiut przeszklonej obudowy PC »Thermaltake View 28 RGB zadebiutowała już na europejskich rynkach w cenie 83 euro. Za dodatkowe wentylatory trzeba dopłacić 11 euro.

Thermaltake View 28 RGB
Thermaltake View 28 RGB
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Thermaltake View 28 RGB - efektowna obudowa PC

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Thermaltake View 28 RGB - efektowna obudowa PC