High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Thuraya SatSleeve - przystawka zmieniająca iPhone'a w telefon satelitarny

Telefony

rss

Thuraya SatSleeve - przystawka zmieniająca iPhone'a w telefon satelitarny

2013.04.13//  J. Kruczek
Thuraya SatSleeve jest specjalną przystawką polskiej firmy TS2 dla iPhone'a. Rozbudowana obudowa pozwala na zmianę smartfona w rasowy telefon satelitarny. Dzięki czemu użytkownik nie straci zasięgu w 140 krajach objętych siecią satelitów Thuraya.
Zobacz także: Gizmon iCA zmieni iPhone'a w aparat fotograficzny »Przystawka Thuraya SatSleeve powstała z myślą o smartfonach iPhone 4 i 4S. Producent pracuje już nad wersją do najnowszego modelu Apple. Prace powinny się zakończyć w połowie roku i wtedy przystawka pojawi się w sprzedaży. Thuraya SatSleeve otrzymała formę obudowy, w której zamieszczono kilka ważnych systemów.
Thuraya SatSleeve
Thuraya SatSleeve Thuraya SatSleeve
Thuraya SatSleeve


Zobacz także: Mikrofon Belkin LiveAction do współpracy ze smartfonami Apple »W obudowie znalazła się wysuwana antena oraz dodatkowy akumulator. Nie zabrakło modułu Bluetooth, za pomocą którego Thuraya SatSleeve łączy się ze smartfonem. Działanie wymaga jednak wcześniejszej instalacji oprogramowania. Sieć Thuraya pracuje na czterech kontynentach: w Europie, Azji, Afryce i Australii. Dzięki temu użytkownik może dysponować zasięgiem podczas ekstremalnych wypraw w miejsca, gdzie nie zajrzała jeszcze cywilizacja. Niestety Thuraya SatSleeve nie należy do tanich gadżetów i została wyceniona na 490 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Thuraya SatSleeve - przystawka zmieniająca iPhone'a w telefon satelitarny

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Thuraya SatSleeve - przystawka zmieniająca iPhone'a w telefon satelitarny