High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   TikTok i LunaTik - zamień iPod'a Nano w elegancki zegarek

Gadżety

rss

TikTok i LunaTik - zamień iPod'a Nano w elegancki zegarek

2010.11.19//  J. Kruczek
iPod Nano jest idealnym urządzeniem do przeróbki na nowoczesny zegarek. Producenci gadżetów, co chwile prezentują specjalne paski pozwalające na skonstruowanie nietypowego i oryginalnego zegarka bazującego na odtwarzaczu Apple.
Zobacz także: Altec Lansing Octiv Duo 202 - zestaw głośnikowy z dokiem dla iPhone'a i iPoda »Najnowsze paski wykonane przez studio MINIMAL, są najlepszymi gadżetami zaprezentowanymi do tej pory. Nowy gadżet jest efektem prac doświadczonego stylisty Scotta Wilsona, który pracował wcześniej w dziale firmy Nike. Designer zaprezentował dwa paski, TikTok i LunaTik.
LunaTik LunaTik
TikTok TikTok
LunaTik LunaTik

TiTok to specjalny pasek z tworzywa sztucznego, który posiada specjalną wnękę na iPoda Nano. W ten sposób otrzymujemy elegancki sportowy zegarek z funkcjami odtwarzacza multimedialnego. Gadżet ma kosztować 35 dolarów. Drugi projekt, LunaTik posiada specjalną aluminiową kasetę. Takie rozwiązanie oferuje bardziej wytrzymały i elegancki zegarek. Oczywiście ten gadżet będzie droższy i jego cena wyniesie 70 dolarów.
Zobacz także: Rowerowe głośniki do iPoda »Maniacy gadżetów do urządzeń Apple mogą już składać zamówienia na paski. Producent przygotował też specjalną czerwoną wersję LunaTik z autografem Wilsona. Kosztuje ona 150 dolarów, a gratis zostaje do niej dokładany pasek TikTok.

TikTok TikTok
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
TikTok i LunaTik - zamień iPod'a Nano w elegancki zegarek

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   TikTok i LunaTik - zamień iPod'a Nano w elegancki zegarek