High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Toshiba Click 10 - nowy netbook i tablet w jednym

Komputery i konsole

rss

Toshiba Click 10 - nowy netbook i tablet w jednym

2015.09.15//  J. Kruczek
Toshiba Click 10 to nowa bardzo ciekawa propozycja notebooka, który łatwo zmienimy w tablet. Hybrydowe urządzenia nie są niczym nowym i producenci coraz lepiej radzą sobie z ich konstrukcją.
Nowy model ma pełnić rolę urządzenia do pracy oraz rozrywki w podróży. Toshiba Click 10 zgodnie z nazwą korzysta z ekranu o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1920x1200 pikseli. Ciekawym rozwiązaniem jest specjalny system ładowania. Ten sprawia, że zawsze najpierw ładuje się tablet, a dopiero potem klawiatura. Producent zapewnia, że jedno ładowanie wystarczy na około 15 godzin ciągłej pracy.
Toshiba Click 10
Toshiba Click 10 Toshiba Click 10
Toshiba Click 10

Toshiba Click 10 pozwala na łatwe połączenie z innymi urządzeniami, a szereg programów usprawnia pracę. Na przykład można sfotografować tablicę na wykładzie i przenieść treść z niej bezpośrednio do pliku tekstowego.
Zobacz także: Gigabyte Q21 - lekki i wydajny netbook z Windowsem 8.1 »Nowy model ma wykorzystywać procesory Intel Atom współpracujące z 4 GB pamięci RAM. Pamięć eMMC posiada pojemność 64 GB. W obudowie znalazły się porty microUSB, microHDMI oraz slot na karty microSD. W klawiaturze znalazły się jeszcze porty USB. Na pokładzie znajdziemy zainstalowany system Windows 10 bądź 10 Pro. Toshiba Click 10 ma zadebiutować końcem roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Toshiba Click 10 - nowy netbook i tablet w jednym

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Toshiba Click 10 - nowy netbook i tablet w jednym