High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Toshiba Kirabook - ultrabook z mocnym wnętrzem

Komputery i konsole

rss

Toshiba Kirabook - ultrabook z mocnym wnętrzem

2013.04.26//  J. Kruczek
Toshiba Kirabook to interesujący ultrabook, który ma zadebiutować w maju bieżącego roku. Urządzenie ma w sobie łączyć nowoczesny design i wydajną specyfikację. Producent delikatnie dawkował informacje na temat nowego modelu, ale dziś już posiadamy całkiem sporą wiedzę na temat nowego modelu.
Nowy model ma oferować 13-calową matrycę o rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Podstawowy model będzie wyposażony w procesor Intel Core i5 3337U wspomagany przez aż 8 GB pamięci RAM. Użytkownicy skorzystają z nośnika SSD o pojemności 256 GB. Producent przewidział też wersję dla bardziej wymagających użytkowników.
Toshiba Kirabook
Toshiba Kirabook Toshiba Kirabook
Toshiba Kirabook


Zobacz także: Asus UX51 VZ - mocarny ultrabook dla najbardziej wymagających »Toshiba Kirabook będzie też dostępna z procesorem Intel Core i7 3537U oraz ekranem dotykowym. Ten drugi szczególnie się przyda przy obsłudze Windowsa 8. Wszystkie podzespoły zamknięto w obudowie ze stopu aluminium i magnezu o wymiarach 316x207x17,8 mm. Całość waży około 1,2 kg. Według zapowiedzi Toshiba Kirabook prezentuje się wyśmienicie i zapewne będzie ciekawą ofertą dla osób szukających drogiego i wydajnego ultrabooka. Ceny będą wynosiły w zależności od wersji 1599 i 1799 dolarów.
Toshiba Kirabook
Toshiba Kirabook Toshiba Kirabook
Toshiba Kirabook
Toshiba Kirabook
Toshiba Kirabook
Toshiba Kirabook

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Toshiba Kirabook - ultrabook z mocnym wnętrzem

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Toshiba Kirabook - ultrabook z mocnym wnętrzem