High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Toshiba Mobile Monitor - dodatkowy monitor do netbooków

Komputery i konsole

rss

Toshiba Mobile Monitor - dodatkowy monitor do netbooków

2011.03.24//  J. Kruczek
Toshiba opracowała gadżet dla osób, które potrzebują dodatkowy monitor do swojego netbooka, bądź ekran niezajmujący zbyt wiele miejsca na biurku. Toshiba Mobile Monitor jest urządzeniem mobilnym niepotrzebującym dostępu do gniazda z prądem.
Zobacz także: Acer DX241H - Google Monitor obsługujący internet bez włączania komputera »Toshiba Mobile Monitor oferuje płaską konstrukcję i matrycę o przekątnej 14 cali i rozdzielczości HD 1366x768 pikseli. Urządzenie wykorzystuje diody LED, dzięki czemu ma zapewnić odpowiednią głębię kolorów. Jasność monitora wynosi 220 nitów, a współczynnik kontrastu wyznaczono na poziomie 400:1. Specyfikacja może nie należy do miażdżących możliwościami, ale oferuje więcej niż matryce montowane w netbookach.
Toshiba Mobile Monitor Toshiba Mobile Monitor
Toshiba Mobile Monitor Toshiba Mobile Monitor
Toshiba Mobile Monitor Toshiba Mobile Monitor


Zobacz także: Samsung 950 - futurystyczny monitor 3D LED »Nie najlepiej wypada też paleta barw ograniczona do 256 tysięcy kolorów i czas odświeżania wynoszący 16ms. Trzeba jednak pamiętać, że Toshiba Mobile Monitor jest urządzeniem dodatkowym, które czerpie zasilanie z portu USB, którym jest podłączony z monitorem. Monitor zamknięto w eleganckim futerale z tworzyw sztucznych, który chroni urządzenie przed uszkodzeniami w transporcie. Niewielkie wymiary pozwolą na swobodne przenoszenie monitora w torbie z laptopem. Zainteresowani gadżetem mogą go już nabyć za 200 dolarów w sklepie ToshibaDirect.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Toshiba Mobile Monitor - dodatkowy monitor do netbooków

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Toshiba Mobile Monitor - dodatkowy monitor do netbooków