High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Toshiba Tecra A50 - biznesowy laptop z wytrzymałą obudową

Komputery i konsole

rss

Toshiba Tecra A50 - biznesowy laptop z wytrzymałą obudową

2013.06.20//  J. Kruczek
Toshiba Tecra A50 ma być biznesowym laptopem, który pozwoli na swobodna pracę zarówno w biurze, jak i podczas wypadów w teren. Wszystko za sprawą dość wytrzymałej obudowy, jak na ten segment laptopów. Niestety producent nie zdradził jeszcze kompletnej specyfikacji.
Zobacz także: Apple MacBook Air - nowe laptopy na konferencji WWDC 2013 »Wiadomo, że na rynek trafią modele wyposażone w różne zestawienia. Wszystkie będą korzystały z procesorów Intel Haswell. Prawdopodobnie do wnętrza trafi pełna gama modeli, czyli i3, i5 oraz i7. Tajemnica pozostaje maksymalna ilość pamięci RAM. Wiemy za to, że użytkownicy będą mogli wybierać między nośnikami danych HDD i SSD. W laptopie znajdą się praktycznie wszystkie potrzebne porty.
Toshiba Tecra A50
Toshiba Tecra A50 Toshiba Tecra A50
Toshiba Tecra A50


Zobacz także: Lenovo IdeaPad S400 - tani laptop do pracy biurowej »Dużą zaletą będzie opcjonalna dostępność modułu Toshiba Hi_Speed Port Replicator III. Pozwala on na rozszerzenie ilości portów USB o kolejne sześć gniazd. Nie zabrakło wsparcia dla technologii Intel WiDi pozwalającej strumieniowo przesyłać dane. Na pokładzie znalazło się sporo zabezpieczeń danych, a w tym czytnik linii papilarnych. Całość dopełnia wytrzymała obudowa pozwalająca na upadek z wysokości do 76 cm. Dodatkowo klawiatura będzie odporna na zalanie. Wkrótce powinniśmy poznać szczegóły nowego modelu, ponieważ zadebiutuje on w trzecim kwartale roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Toshiba Tecra A50 - biznesowy laptop z wytrzymałą obudową

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Toshiba Tecra A50 - biznesowy laptop z wytrzymałą obudową