High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Toshiba zapowiedziała nową linię telewizorów z wbudowanym odtwarzaczem Blu-ray

Audio-Video

rss

Toshiba zapowiedziała nową linię telewizorów z wbudowanym odtwarzaczem Blu-ray

2011.02.19//  J. Kruczek
Toshiba zaprezentowała nowe linie telewizorów LED, które mają zapewnić wysoką jakość. Najciekawszym rozwiązaniem jest jednak zintegrowany odtwarzacz Blu-ray w modelach z serii DB. Pozwoli to na budowę kina domowego bez konieczności zakupu oddzielnego odtwarzacza.
Zobacz także: LG LEX9 - 72-calowy telewizor 3D LCD zadebiutował na rynku »Pierwsze dwa modele zaprezentowane przez producenta oferują ekrany o przekątnych 32 i 42 cali. Toshiba przewidziała tez bliźniaczą serię HL, która będzie wyposażona w te same rozwiązania co DB, ale zostanie pozbawiona wbudowanego odtwarzacza Blu-ray. Nowe telewizory mają zadebiutować w marcu (HL) i w kwietniu (DB). Oczywiście urządzenia będą oferowały rozdzielczość Full HD 1080p. Na pokładzie obu linii znajdą sie tunery HD pracujące w standardzie DVB-T i DVB-C.
Toshiba DB833 Telewizory Toshiba
Toshiba DB833 Toshiba DB833
Toshiba DB833 Toshiba DB833


Zobacz także: Scandinavia - telewizor Full HD z systemem Google Android »Nowe telewizory mogą nie tylko odtwarzać sygnał telewizyjny i materiały z płyt Blu-ray i DVD. Producent zadbał też o porty USB, które pozwalają na odtwarzanie multimediów z pamięci USB i dysków przenośnych. Nowe modele pozwalają na transmisje obrazu przez porty HDMI i VGA. Zgodnie z zapewnieniami Toshiby nowe telewizory obsługują większość formatów multimedialnych na rynku. Dzięki temu kupując telewizor otrzymamy równocześnie domowe centrum rozrywki. Niestety nie zdradzono jeszcze ceny nowych modeli.
Toshiba DB833 Telewizory Toshiba
Toshiba DB833 Telewizory Toshiba
Toshiba DB833 Telewizory Toshiba

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Toshiba zapowiedziała nową linię telewizorów z wbudowanym odtwarzaczem Blu-ray

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Toshiba zapowiedziała nową linię telewizorów z wbudowanym odtwarzaczem Blu-ray