High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Tracer Gamezone Kaaos i Fear - debiut niedrogich akcesoriów dla graczy

Komputery i konsole

rss

Tracer Gamezone Kaaos i Fear - debiut niedrogich akcesoriów dla graczy

2017.04.13//  J. Kruczek
Tracer wprowadza na rynek nowe urządzenia gamingowe z serii Gamezone. Gracze będą mogli sięgnąć po klawiaturę Kaaos oraz mysz Fear.
Zobacz także: Zalman ZM-K350M - prosta i tania klawiatura dla mniej wymagających »Tracer Gamezone Kaaos jest pełnowymiarową klawiaturą membranową z mechanizmem Piston Shaft. Ma on gwarantować identyczną siłę nacisku i płynność dla każdego klawisza. Na pokładzie znajdziemy też dziesięć przycisków multimedialnych. Nóżki pozwalają regulować kąt nachylenia, a antypoślizgowe nakładki trzymają sprzęt nieruchomo. Klawiatura łączy się z komputerem przewodowo.
Tracer Gamezone Kaaos i Fear
Tracer Gamezone Kaaos i Fear Tracer Gamezone Kaaos i Fear
Tracer Gamezone Kaaos i Fear

Tracer Gamezone Fear to ciekawa mysz korzystająca z sensora optycznego AVAGO 5050 o maksymalnej rozdzielczości 3200 dpi. W nagumowanej obudowie znalazło się siedem programowalnych przycisków. Dołączone oprogramowanie pozwala na pełną regulacje wszystkich parametrów gryzonia.
Zobacz także: Genesis Xenon 200 - pierwsza mysz marki z podświetleniem RGB »Mysz podobnie, jak klawiatura łączy się z komputerem za pomocą przewodu zakończonego wtykiem USB. Tracer Gamezone Kaaos i Fear trafiły do sklepów w cenach odpowiednio 115 i 63 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tracer Gamezone Kaaos i Fear - debiut niedrogich akcesoriów dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Tracer Gamezone Kaaos i Fear - debiut niedrogich akcesoriów dla graczy