High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Transcend DrivePro 130 - debiut nowego rejestratora samochodowego

Gadżety

rss

Transcend DrivePro 130 - debiut nowego rejestratora samochodowego

2017.11.19//  J. Kruczek
Transcend DrivePro 130 jest nowym samochodowym wideorejestratorem, który pomoże nam w wątpliwych sytuacjach drogowych. Nowy model może się pochwalić rejestrowaniem filmów w jakości Full HD.

Producent zastosował technologię Wide Dynamic Range, która wyrównuje jasność w kadrze tak aby żadne miejsce nie było zbyt ciemne bądź zbyt jasne. Transcend DrivePro 130 korzysta z sensora Sony Exmor co ma gwarantować jakość ujęć. Na pokładzie zagościły takie systemy, jak czujnik światła informujący o konieczności włączenia świateł czy możliwość ustawienia przypominania o odpoczynku w czasie jazdy.
Transcend DrivePro 130
Transcend DrivePro 130 Transcend DrivePro 130
Transcend DrivePro 130

Dzięki modułowi WiFi umożliwiono łatwą łączność z urządzeniami z systemem Android oraz iOS. Z poziomu smartfona możemy regulować ustawienia rejestratora oraz uzyskiwać podgląd na żywo. Funkcja dozoru rejestruje poklatkowo na parkingu. Transcend DrivePro 130 jest dostępny z kartą microSDHC o pojemności 16 GB.
Zobacz także: Garmin GPSMAP 276Cx - zapowiedź wszechstronnej nawigacji »Transcend DrivePro 130 trafił na rynek w wersji z uchwytem przyssawką oraz z taśmą dwustronną. Rejestrator pojawił się w sklepach za cenę 380 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Transcend DrivePro 130 - debiut nowego rejestratora samochodowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Transcend DrivePro 130 - debiut nowego rejestratora samochodowego