High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Transcend JetFlash 760 - nowa linia pamięci USB 3.0

Komputery i konsole

rss

Transcend JetFlash 760 - nowa linia pamięci USB 3.0

2011.11.20//  J. Kruczek
Firma Transcend wypuściła na rynek nową linię pamięci USB o nazwie JetFlash 760. Nowe modele odznaczają się wytrzymałą konstrukcją i obsługą interfejsu USB 3.0, który zapewni szybkie transfery przy podłączeniu z komputerem.
Zobacz także: The Duet - wibrator i pendrive w eleganckim wydaniu »Transcend JetFlash 760 obsługują USB 3.0, ale oczywiście są kompatybilne ze starszymi interfejsami. Producent zdecydował się w tym wypadku na konstrukcję z wysuwanym złączem, dzięki czemu nie musimy się martwić o zgubienie zatyczki. Obudowę zespolono metodą ultradźwięków, co ma zapewnić zwiększoną wytrzymałość konstrukcji.
Transcend_JetFlash_760_1 Transcend_JetFlash_760_1
Transcend_JetFlash_760_1 Transcend_JetFlash_760_1
Transcend_JetFlash_760_1 Transcend_JetFlash_760_1


Zobacz także: CLAP - miniaturowy aparat w pamięci USB »W kwestii estetyki mamy do czynienia z czarną obudową i kolorowymi suwakami dostępnymi w kilku barwach. Prędkość odczytu danych wynosi 52MB/s zaś zapis to w zależności od wersji od 12 do 30MB/s. Na pendrive'ach znajduje się oprogramowanie zapewniające bezpieczeństwo danych. Transcend JetFlash 760 trafiły na rynek w czterech wersjach pojemnościowych: 4, 8, 16 oraz 32GB. Ceny nowych urządzeń mieszczą się w granicach od 41 do 173 złotych. Nie jest to wygórowana cena za pamięci korzystające z USB 3.0.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Transcend JetFlash 760 - nowa linia pamięci USB 3.0

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Transcend JetFlash 760 - nowa linia pamięci USB 3.0