High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Transcend RDF8 - zewnętrzny czytnik kart pamięci z USB 3.0

Komputery i konsole

rss

Transcend RDF8 - zewnętrzny czytnik kart pamięci z USB 3.0

2011.07.23//  J. Kruczek
Firma Transcend zaprezentowała nowy czytnik kart pamięci, który łączy się z komputerami za pomocą łącza USB 3.0. Dzięki temu użytkownicy będą mogli skorzystać ze znacznie wyższych transferów niż w przypadku starszej generacji USB.
Zobacz także: Sweex Connected Home - routery w kształcie naczynia na sushi »Transcend RDF8 wspiera najnowsze typy kart pamięci i idealnie się spisze przy przerzucaniu na komputer zdjęć i filmów w wysokiej jakości. Urządzenie zostało wyposażone w cztery sloty na karty. Na pokładzie znajdziemy jedno wejście dla kart CompactFlash oraz jedno dla kart SD/SDHC/SDXC. Ponadto gadżet współpracuje z kartami MicroSD i M2 oraz z nośnikami Memory Stick Pro, Duo oraz XC. Urządzenie wspiera karty o pojemności dochodzącej do 2TB.
Transcend RDF8 Transcend RDF8
Transcend RDF8 Transcend RDF8
Transcend RDF8 Akcesoria Transcend


Zobacz także: LaCie zaprezentowało dyski twarde Porsche Design »Nowy czytnik Transcend jest dedykowany dla fotografów i filmowców, którzy pracują z dużymi pikami. USB 3,0 pozwoli na błyskawiczne kopiowanie ich do pamięci komputera, czy laptopa. Urządzenie zadebiutuje na rynku w sierpniu i będzie kosztować 24 dolary. Niestety nie jest jeszcze znana polska cena urządzenia, ale nie powinna być wysoka.
Transcend RDF8 Akcesoria Transcend
Transcend RDF8 Akcesoria Transcend
Transcend RDF8 Akcesoria Transcend

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Transcend RDF8 - zewnętrzny czytnik kart pamięci z USB 3.0

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Transcend RDF8 - zewnętrzny czytnik kart pamięci z USB 3.0