High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Transcend StoreJet 35T3 - superszybki dysk twardy na USB 3.0

Komputery i konsole

rss

Transcend StoreJet 35T3 - superszybki dysk twardy na USB 3.0

2011.01.21//  J. Kruczek
Firma Transcend pracuje nieustannie nad udoskonalaniem swoich dysków zewnętrznych. Jednym z efektów prowadzonych prac jest model StoreJet 35T3, który został wyposażony w interfejs SuperSpeed USB zapewniający bardzo szybkie transfery danych.
Zobacz także: Verbatim wprowadza na rynek nową linię dysków z USB 3.0 »Zgodnie z informacją prasową Transcend, nowy model pozwala na osiągnięcie transferu między dyskiem i komputerem na poziomie 130MB/s. Oznacza to, że przeniesienie jednego filmu DVD zajmie zaledwie 30 sekund. Taka prędkość pozwoli na szybkie i przyjemne korzystanie z urządzenia. StoreJet 35T3 oferuje użytkownikom 2TB miejsca na przechowywanie danych, co również powinno zaspokoić najbardziej wybrednych.
StoreJet 35T3 Dyski Transcend
StoreJet 35T3 StoreJet 35T3
StoreJet 35T3 StoreJet 35T3


Zobacz także: Zalman ZM-VE200 - zmień swój dysk w wirtualny napęd »StoreJet 35T3 został wyposażony w bardzo pomocny przycisk One Touch Backup. Pozwala on jednym naciśnięciem dokonać auto-backup'u danych z komputera i przeniesienie ich na dysk. Dzięki temu bardzo łatwo można synchronizować i uzupełniać bazę przechowywana na zewnętrznym nośniku. Dodatkowo dysk posiada funkcję automatycznego przejścia w stan uśpienia po 10 minutach braku aktywności. Dzięki temu uzyskuje oszczędność energii nawet do 70%. Wraz z dyskiem użytkownicy otrzymują oprogramowanie StoreJet Elite zapewniające miedzy innymi szyfrowanie 256-bitowe AES oraz dostęp do szeregu funkcji internetowych.
StoreJet 35T3 Dyski Transcend
StoreJet 35T3 Dyski Transcend
StoreJet 35T3 Dyski Transcend

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Transcend StoreJet 35T3 - superszybki dysk twardy na USB 3.0

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Transcend StoreJet 35T3 - superszybki dysk twardy na USB 3.0