High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Tuff Tunes - pancerne radio do zadań specjalnych

Gadżety

rss

Tuff Tunes - pancerne radio do zadań specjalnych

2012.01.09//  J. Kruczek
Tuff Tunes to nowy odbiornik radiowy, który w najbliższym czasie ma zadebiutować na rynku. Urządzenie należy do grupy mobilnych odbiorników, jednak jego konstrukcja pozwala na znacznie szersze zastosowania niż tradycyjnych urządzeń.
Zobacz także: Muse M-26DR - nowoczesny bumbox od francuskiego producenta »Prezentowany gadżet zaprojektowała firma Behringer. Producent zadbał o ochronę przed zderzeniami, którą zapewnia metalowa klatka otaczająca urządzenie. Radio chroni wodoszczelna obudowa, dzięki czemu urządzeniu nie straszny nagły deszcz, czy zalanie piwem podczas imprezy przy ognisku. Tuff Tunes idealnie się spisze podczas wypadów w teren i imprez organizowanych w ogrodzie.
Tuff Tunes Tuff Tunes
Tuff Tunes Tuff Tunes
Tuff Tunes Tuff Tunes


Zobacz także: Yamaha TSX-140 - nowy zestaw audio dla wymagających »Tuff Tunes jest zasilany wbudowanym akumulatorem, ale producent nie zdradził czasu pracy na jednym ładowaniu. Urządzenie odbiera sygnał AM i FM oraz pozwala na podłączenie dodatkowych odtwarzaczy zewnętrznych. Tuff Tunes nie posiada jeszcze ceny, ani daty premiery, ale już niedługo powinien się pojawić na rynku. Z pewnością wielu osobom przyda się podobny odbiornik, który zniesie nie jedno wyzwanie szykowane przez naturę.

Tuff Tunes Tuff Tunes
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tuff Tunes - pancerne radio do zadań specjalnych

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Tuff Tunes - pancerne radio do zadań specjalnych