High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   USB 3.0 Express RAM CACHE - wydajne pamięci USB od firmy Super Talent

Komputery i konsole

rss

USB 3.0 Express RAM CACHE - wydajne pamięci USB od firmy Super Talent

2010.09.11//  J. Kruczek
Firma Super Talent wprowadza do sprzedaży nowe pendrive'y, które charakteryzują się wbudowanym systemem buforowania pozwalającym na znaczne zwiększenie prędkości transferów. Obecnie nowe pamięci firmy Super Talent będą najszybsze na rynku.
Zobacz także: Szwajcarski scyzoryk z wbudowaną pamięcią USB i systemem autodestrukcji »Producent wyposażył swoje nowe nośniki danych w interfejs USB 3.0 oraz wewnętrzną pamięć RAM, która zwiększa wydajność o 300%. Pamięci będą dostępne w dwóch wersjach pojemnościowych, 32 i 64GB. Producent, jako dowód na zwiększenie wydajności podaje przykład kopiowania 40 plików MP3. Taka operacja w przypadku tradycyjnych pamięci USB zajmuje około 13 sekund, w przypadku Super Talent USB 3.0 Express RAM CACHE kopiowanie trwa 5 sekund.
USB 3.0 Express RAM CACHE USB 3.0 Express RAM CACHE
USB 3.0 Express RAM CACHE USB 3.0 Express RAM CACHE
USB 3.0 Express RAM CACHE USB 3.0 Express RAM CACHE


Zobacz także: Okulary Calvin Klein z pendrivem »Wykorzystanie pamięci RAM do buforowania danych nie jest niczym nowym, ale ten system nie był dotąd wykorzystywany w przenośnych pamięciach USB. Dyski twarde korzystają z takiego rozwiązania od lat, a Super Talent otworzył z nowymi urządzeniami kolejną erę przenoszenia danych. Nowe pendrive'y będą dostępne w cenie 129 dolarów za wersję 32GB oraz 209 dolarów za 64GB. Ceny nie są wysokie jak na zwiększoną wydajność i dużą pojemność.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
USB 3.0 Express RAM CACHE - wydajne pamięci USB od firmy Super Talent

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   USB 3.0 Express RAM CACHE - wydajne pamięci USB od firmy Super Talent