High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Uninting U Disk - koncepcyjny system pamięci USB

Komputery i konsole

rss

Uninting U Disk - koncepcyjny system pamięci USB

2012.08.21//  J. Kruczek
Uninting U Disk to ciekawa koncepcja, która z pozoru nie wydaje się niczym nowym. Mamy tu do czynienia z pamięciami przenośnymi USB, które zwyczajnie pozwolą na przenoszenie danych. Projektant Uninting U Disk zadbał jednak o sporą funkcjonalność.
Zobacz także: CLAP - miniaturowy aparat w pamięci USB »Uninting U Disk zaprojektował chiński projektant Shiyu Xia. Jego pomysł opiera się na możliwości łączenia ze sobą wielu modułów w celu powiększania pamięci. Oznacza to, że użytkownik w miarę potrzeby mógłby wpinać do siebie kolejne moduły powiększając pamięć. W ten sposób zmniejszono by ewentualne ryzyko utraty danych z bardziej pojemnego pendrive gdy ten ulegnie uszkodzeniu.
Uninting U Disk Uninting U Disk
Uninting U Disk Uninting U Disk
Uninting U Disk Uninting U Disk


Zobacz także: The Duet - wibrator i pendrive w eleganckim wydaniu »Także noszenie ze sobą małych komponentów w potrzebnej ilości byłoby całkiem wygodne. Obsługując dane biurowe wystarczyłaby jedna malutka kostka o pojemności 1 GB. Oprogramowanie miałoby zadbać o przyporządkowanie folderu każdemu z dołączonych modułów. Nie wiadomo niestety, jak prezentuje się opcja przechowywania większych plików niż 1 GB. Uninting U Disk jest projektem, ale istnieją już technologiczne możliwości realizacji. Pozostaje jedynie odnalezienie inwestora chętnego do produkcji urządzenia.

Uninting U Disk Uninting U Disk
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Uninting U Disk - koncepcyjny system pamięci USB

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Uninting U Disk - koncepcyjny system pamięci USB