High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Velocity Micro T301 Cruz - mały tablet budżetowy z systemem Android

Telefony

rss

Velocity Micro T301 Cruz - mały tablet budżetowy z systemem Android

2010.12.20//  J. Kruczek
Rynek tabletów internetowych jest zdominowany przez iPada, ale nie przeszkadza to producentom na prezentowanie tańszych opcji. Jednym z takich urządzeń jest Velocity Micro T301 Cruz, który posiada dość przyzwoitą specyfikację.
Zobacz także: Tablet Woow Digital - Nvidia Tegra 2 i Android 2.3 w stosunkowo tanim urządzeniu »Velocity Micro T301 Cruz oferuje ekran dotykowy o przekątnej 7 cali z obsługą multitouch. Użytkownicy mogą oglądać obrazy w rozdzielczości 800x600 pikseli. Producent zadbał o 4GB pamięci flash do przechowywania danych, którą można powiększyć za pomocą kart SD. W zestawie z tabletem została dołożona karta o pojemności 4GB.
Velocity Micro T301 Cruz Velocity Micro T301 Cruz
Velocity Micro T301 Cruz Velocity Micro T301 Cruz
Velocity Micro T301 Cruz Velocity Micro T301 Cruz

Za pracę urządzenia odpowiada procesor o taktowaniu 800MHz wspomagany przez 256MB pamięci RAM. Te wartości nie są zachwycające, ale w zupełności starczą do napędzania małego tabletu, który spełnia funkcję bardziej rozbudowanego smartfonu, niż pełnoprawnego komputera dotykowego. Urządzenie łączy się z siecią za pośrednictwem WiFi. Producent zapewnia, że wbudowany akumulator pozwoli na nieprzerwaną pracę przez około dziesięć godzin.
Zobacz także: Coby Kyros - kolejny tablet z USA »Velocity Micro T301 Cruz działa pod systemem Google Android w wersji 2.0. Na liście obsługiwanych plików przez mały tablet znajdują się: ePub, PDF, TXT, PDB, HTML, MP3, AAC, WAV, MPEG-4, H.264, JPEG, GIF, PNG, BMP. Urządzenie trafiło już do sprzedaży w cenie 250 dolarów, co stanowi dość atrakcyjną ofertę dla mniej zamożnych gadżeciarzy.

Velocity Micro T301 Cruz Velocity Micro T301 Cruz
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Velocity Micro T301 Cruz - mały tablet budżetowy z systemem Android

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Velocity Micro T301 Cruz - mały tablet budżetowy z systemem Android