High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Vensmile K8 - miniaturowy komputer połączony z elastyczną klawiaturą

Komputery i konsole

rss

Vensmile K8 - miniaturowy komputer połączony z elastyczną klawiaturą

2016.10.15//  J. Kruczek
Miniaturowe komputery zyskują na popularności co owocuje premierami coraz bardziej oryginalnych konstrukcji. Oto Vensmile K8, czyli mały komputer połączony z elastyczną klawiaturą i panelem dotykowym.
Zobacz także: Biostar Racing P1 - mały i wydajny komputer na horyzoncie »Połączenie komputera z elastyczną klawiaturą odporną na zalania oraz panelem dotykowym sprawia, że oprócz ekranu będziemy mieli wszystko, co potrzeba do pracy. Jeżeli zaś chodzi o wnętrze Vensmile K8 to skorzystamy z możliwości procesora Intel Atom x5-Z8300 wspomaganego przez 4 GB pamięci RAM.
Vensmile K8
Vensmile K8 Vensmile K8
Vensmile K8

Producent postawił na pamięć wewnętrzną eMMC o pojemności 64 GB. Możemy ja powiększyć kartami microSD o pojemności do 32 GB. W obudowie znalazły się złącza USB 3.0, 2.0, słuchawkowe oraz HDMI i VGA. Nie mogło też zabraknąć modułów łączności WiFi oraz Bluetooth.
Zobacz także: Zotac Zbox Magnus - miniaturowe komputery z nowymi kartami Nvidii »Wymiary całej konstrukcji wynoszą 385x120x15 mm. Vensmile K8 waży zaledwie 277 gramów. Obecnie ruszyła przedsprzedaż komputera z systemem Windows 10 Home. Cena wynosi 200 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Vensmile K8 - miniaturowy komputer połączony z elastyczną klawiaturą

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Vensmile K8 - miniaturowy komputer połączony z elastyczną klawiaturą