High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Venture MMV - okulary wizyjne zamiast 62-calowego ekranu

Gadżety

rss

Venture MMV - okulary wizyjne zamiast 62-calowego ekranu

2011.10.17//  J. Kruczek
Producenci sprzętu elektronicznego prześcigają się w produkcji coraz większych i lepszych telewizorów i skuteczniejszych projektorów. Część użytkowników woli się jednak odciąć od świata i w samotności cieszyć się dobrym filmem bez odwracania uwagi przez świat zewnętrzny.
Zobacz także: Vuzix Wrap 1200 VR - okulary, które zastąpią telewizor »Rozwiązaniem są okulary wizyjne, które imitują wielki ekran dzięki wbudowanym ekranom LCD. Najnowszym gadżetem tego typu jest produkt firmy Nyxio Technologies Corporation. Okulary Venture MMV posiadają dwa ekrany LCD w standardzie 16:9. Imitują one ekran o przekątnej 62 cali, który może nas cieszyć dobrym filmem bądź grą.
Venture MMV Venture MMV
Venture MMV Venture MMV
Venture MMV Venture MMV


Zobacz także: Sony HMZ-T1 - kino zamknięte w eleganckich goglach »Materiały multimedialne możemy wyświetlać bezpośrednio z pamięci wewnętrznej o pojemności 2GB. Tą zaś możemy poszerzyć o kolejne 32GB za pomocą kart pamięci microSD. Filmy możemy też odtwarzać z urządzeń zewnętrznych za pomocą portu USB. Nie zdradzono na ile wystarczy bateria okularów, ale wynik powinien pozwolić na obejrzenie przynajmniej jednego pełnometrażowego filmu. Producent podaje, że nowe okulary Venture MMV będą kosztowały 332 dolary i na dniach rozpocznie się sprzedaż gadżetu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Venture MMV - okulary wizyjne zamiast 62-calowego ekranu

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Venture MMV - okulary wizyjne zamiast 62-calowego ekranu