High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Video w aucie w... osłonie przeciwsłonecznej

Gadżety

rss

Video w aucie w... osłonie przeciwsłonecznej

2009.09.10//  J. Alex
Do tej pory osłona przeciwsłoneczna w samochodzie miała najczęściej wbudowane lusterko, dzięki czemu cieszyła się sporą popularnością wśród pań. Bez względu na stopnień nasłonecznienia zresztą.

Audio-video w samochodzie Sun Vision Theatre kosztuje około 100$
Okazuje się, że jest to również doskonałe miejsce na umieszczenie ekranu LCD z odtwarzaczem DVD, dzięki czemu nawet dłuższa podróż nie będzie nużąca. No chyba, że zafundujemy sobie maraton z odcinków Klanu.

Gadżet montujemy w miejsce standardowej osłony przeciwsłonecznej. Poza odtwarzaniem filmów DVD, możemy słuchać muzyki, radia a nawet oglądać telewizję, jako że Sun Vision Theatre ma wbudowany tuner tv. Producent nie zapomniał o pilocie, dzięki czemu obsługa sprzętu jest bardzo wygodna.

Na koniec dobra rada. Raczej nie informujcie swoich dam o zamiarze zamontowania w aucie tego wynalazku. Pamiętajcie, że zabiera on przestrzeń życiową dla największego wynalazku producentów samochodów - lusterka w osłonie przeciwsłonecznej...
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Video w aucie w... osłonie przeciwsłonecznej

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Video w aucie w... osłonie przeciwsłonecznej