High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   ViewSonic VX1932wm - nowy monitor z linii Green LCD

Komputery i konsole

rss

ViewSonic VX1932wm - nowy monitor z linii Green LCD

2010.04.08//  J. Kruczek
Firma ViewSonic wprowadza na rynek polski ekologiczny monitor ViewSonic VX1932wm, który nie zawiera rtęci i spełnia zaostrzone, ekologiczne normy europejskie. Monitor pozwala użytkownikowi na znaczne zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i zwiększenia efektywności energetycznej nawet o 50% w stosunku do urządzeń LCD, co przekłada się na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.
Zobacz także: ViewSonic N01 - mały przenośny komputer »ViewSonic VX1932wm-LED, o przekątnej 19 cali, to najnowszy model z linii „green LCD" - monitorów wykorzystujących technologię LED. Monitor nie tylko pozwala oszczędzać energię i zmniejszyć koszty związane ze zużyciem energii, ale również wydziela mniej ciepła, zmniejszając obciążenie klimatyzacji, w wyniku czego mamy do czynienia z jeszcze większą oszczędnością energii.
ViewSonic VX1932wm ViewSonic VX1932wm
ViewSonic VX1932wm ViewSonic VX1932wm
ViewSonic VX1932wm ViewSonic VX1932wm

"W dobie kryzysu ekonomicznego wszyscy stajemy się bardziej świadomi konieczności oszczędzania w szerszym horyzoncie, również w zakresie planowania kosztów zakupu sprzętu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego nowego, oszczędnego monitora LED, który staje się  coraz bardziej popularny w Wielkiej Brytanii." - wyjaśnia James Coulson, europejski menedżer ds. marketingu w ViewSonic. "Podczas testów zużycia energii, nasze monitory LED wykazały znaczne oszczędności w stosunku do modeli LCD, co jest istotnym czynnikiem chroniącym środowisko, w którym pracują setki monitorów. Inwestycja w takie urządzenia może również szybko przełożyć się na mniejsze rachunki."
Zobacz także: MovieBook VPD400, stylowy odtwarzacz multimedialny od ViewSonic »ViewSonic VX1932wm-LED charakteryzuje się doskonałą jakością obrazu i dynamicznym współczynnikiem kontrastu wynoszącym 10,000,000:1. Dzięki wykorzystanej nowej technologii true-to-life poprawie uległa głębia obrazu oraz dokładność odwzorowania szczegółów, uwzględniająca zmienne warunki oświetlenia w pomieszczeniu. Te parametry sprawiają, że użytkownicy mogą pracować o wiele dłużej nie męcząc oczu, zwiększając tym samym wydajność pracy bez uszczerbku na zdrowiu. Monitor idealnie nadaje się do użytku biurowego, aplikacji multimedialnych lub przeglądania
stron internetowych.

Korzyści, jakie oferuje monitor, to również wyższy współczynnik kontrastu, który zapewnia żywe, dynamiczne szczegóły obrazu i eliminuje potrzeb zbytniego zbliżania się do ekranu. Technologia LED automatycznie rozpoznaje sygnał i inteligentnie dostosowuje jasność podświetlenia w zależności od obrazu, a także "dostraja" się do warunków oświetlenia otaczającego środowiska. Jeśli, np. użytkownik pracuje w jasnym otoczeniu, podświetlenie LED zapewni należyty komfort odwzorowanych kolorów tak, aby biały kolor był biały, a czarne kolory pozostały naprawdę czarnymi. Monitor, korzystając z inteligentnych układów sterowania, wzmacnia poziomy szarości pozwalając uzyskać niemal doskonałą paletę barw.

Cena:
ViewSonic VX1932wm-LED dostępny jest na rynku polskim w cenie 533 zł brutto.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: ViewSonic


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ViewSonic VX1932wm - nowy monitor z linii Green LCD

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   ViewSonic VX1932wm - nowy monitor z linii Green LCD