High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Vivitek DH913 - wydajny projektor zadebiutował na rynku

Audio-Video

rss

Vivitek DH913 - wydajny projektor zadebiutował na rynku

2015.06.08//  J. Kruczek
Vivitek wprowadził do sprzedaży w Polsce nowy projektor DH913. Urządzenie pozwala na wyświetlanie obrazu w jakości Full HD przy jasności 3500 ANSI lumenów. Do tego może się on pochwalić kontrastem 15000:1.
Zobacz także: BenQ MS630ST - nowy projektor dla mniej wymagających »Producent wykorzystał przy budowie projektora wydajny procesor DLP od Texas Instrument. Dodatkowo o jakość obrazu dba technologia Brilliant Color. Lampa projektora przy użyciu trybu Eco może się pochwalić żywotnością nawet 7000 godzin.
Vivitek DH913
Vivitek DH913 Vivitek DH913
Vivitek DH913

Vivitek DH913 można bez problemu podłączyć do praktycznie każdego źródła obrazu. Użytkownicy wykorzystają dwa porty VGA, dwa HDMI z czego jeden z MHL. Nie zabraknie S-Video oraz Composite Video. Producent zadbał też o szereg funkcji pozwalających na sprawniejsze dokonywanie prezentacji i projekcji.
Zobacz także: Panasonic PT-DZ780 - zaawansowany projektor do ciągłej pracy »W nowym projektorze znalazł się głośnik o mocy 10 W. Powinien on wystarczyć do codziennej pracy. Vivitek DH913 jest już dostępny na naszym rynku za cenę 4143 złotych.

Vivitek DH913
Vivitek DH913
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Vivitek DH913 - wydajny projektor zadebiutował na rynku

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Vivitek DH913 - wydajny projektor zadebiutował na rynku