High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Vivo Case-V10G - tania przeszklona obudowa

Komputery i konsole

rss

Vivo Case-V10G - tania przeszklona obudowa

2017.12.03//  J. Kruczek
Vivo Case-V10G jest kolejną obudową komputerową wykorzystującą trend przeszklonych konstrukcji. Użytkownicy otrzymują w tym wypadku bardzo efektowną skrzynkę i to za bardzo niską cenę. Producent życzy sobie zaledwie 50 dolarów.
Zobacz także: Sharkoon TG5 - efektowna obudowa PC »Obudowa Vivo Case-V10G została wykonana ze stali i otrzymała dwa szklane panele z boku i przodu. Przedni panel skrywa trzy montowane fabrycznie wentylatory z niebieskim podświetleniem. Producent zadbał, aby między wiatrakami i szkłem znajdowało się miejsce dla odpowiedniego przepływu powietrza.
Vivo Case-V10G
Vivo Case-V10G Vivo Case-V10G
Vivo Case-V10G


Zobacz także: Corsair Carbide SPEC-04 Tempered Glass - nowa wersja uznanej obudowy PC »We wnętrzu możemy umieścić płyty główne ATX, Micro ATX oraz mini-ITX. Na dyski przygotowano po dwie zatoki 2,5 i 3,5 cala. Producent zadbał o standardowe siedem otworów na karty rozszerzeń. Przedni panel oferuje dwa porty USB 2.0 oraz jedno USB 3.0 i gniazda audio. Vivo Case-V10G nie posiada miejsca na chodzenie cieczą, ale w tak taniej konstrukcji chyba można to wybaczyć. Tym bardziej, że otwory na chłodzenie można wywiercić samemu.
Vivo Case-V10G
Vivo Case-V10G
Vivo Case-V10G

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Vivo Case-V10G - tania przeszklona obudowa

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Vivo Case-V10G - tania przeszklona obudowa